Notebookcheck Logo

Huawei wydaje nową aktualizację HarmonyOS 4 dla smartwatcha premium

Huawei Watch Ultimate otrzymuje HarmonyOS 4 za pośrednictwem nowej aktualizacji w Chinach. (Źródło obrazu: Huawei)
Huawei Watch Ultimate otrzymuje HarmonyOS 4 za pośrednictwem nowej aktualizacji w Chinach. (Źródło obrazu: Huawei)
HarmonyOS 4 pojawił się dla wysokiej klasy smartwatcha Huawei w nowej aktualizacji wprowadzanej w Chinach. Oprogramowanie wprowadza szeroką gamę nowych funkcji do urządzeń do noszenia, w tym pierścienie witalności i interfejs zaprojektowany do wielozadaniowości. Wydanie zapewnia również ulepszenia układu wyświetlacza i animacji aplikacji.
Smartwatch Wearable

Huawei udostępnił nową aktualizację smartwatcha Watch Ultimate w Chinach. Wersja oprogramowania 4.0.0.182(C00M00) wprowadza HarmonyOS 4 do urządzenia do noszenia premium z szeregiem funkcji i ulepszeń dla zegarka.

Obejmują one trzy nowe pierścienie witalności dla kalorii aktywności, czasu trwania ćwiczeń i godzin aktywności. Huawei wskazuje, że można ustawić codzienne cele i korzystać z tych trackerów, aby pomóc w rozwijaniu nawyków ćwiczeń. Nowy interfejs zarządzania wielozadaniowością jest dostępny po dwukrotnym kliknięciu przycisku w górę. Tryb ten umożliwia szybkie otwieranie, zamykanie i przechodzenie między aplikacjami. Huawei zauważa również, że w przypadku niektórych aplikacji działających w tle skrót w postaci małej ikony w górnej części wyświetlacza umożliwia szybkie przejście z powrotem do aplikacji; lista obsługiwanych aplikacji nie została podana.

Kolejną aktualizacją jest dodanie nazw aplikacji na układzie wyświetlacza "szachownicy", a obracając koronkę można powiększyć, aby uzyskać wyraźniejszy widok. Ponadto można dostosować układ widżetu treningu i dane dla niektórych typów ćwiczeń. Optymalizacje obejmują lepsze animacje ikon aplikacji, wyraźniejsze czcionki i kolory wyświetlacza oraz ulepszony tryb pola golfowego. Wersja oprogramowania 4.0.0.182(C00M00) dla Huawei Watch Ultimate ma rozmiar 160 MB i można ją pobrać za pośrednictwem aplikacji Huawei Health. Czy lub kiedy oprogramowanie zostanie wydane w innych krajach, dopiero się okaże.

Część dziennika zmian dla oprogramowania Huawei Watch Ultimate w wersji 4.0.0.182(C00M00). (Źródło obrazu: Huawei Central via Google Translate)
Część dziennika zmian dla oprogramowania Huawei Watch Ultimate w wersji 4.0.0.182(C00M00). (Źródło obrazu: Huawei Central via Google Translate)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Huawei wydaje nową aktualizację HarmonyOS 4 dla smartwatcha premium
Polly Allcock, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)