Notebookcheck Logo

Wyciekła specjalna edycja smartwatcha Huawei Watch 4 Pro

Plotki sugerują, że smartwatch Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Edition zostanie wkrótce wprowadzony na rynek. (Źródło obrazu: IT Home)
Plotki sugerują, że smartwatch Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Edition zostanie wkrótce wprowadzony na rynek. (Źródło obrazu: IT Home)
Wygląda na to, że Huawei wyda nową specjalną wersję swojego smartwatcha Watch 4 Pro w Chinach. Plotki sugerują, że Space Exploration Edition jest w drodze, oferując nowy czerwony i metaliczny szary design. Wyciekłe zdjęcia dostarczają pewnych szczegółów na temat zegarka, który ma mieć podobne funkcje do standardowego modelu.
Smartwatch Leaks / Rumors Wearable

Smartwatch Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Edition wyciekł w Chinach. Raport sporządzony przez IT Home sugeruje, że nowy model jest w drodze, a strona internetowa udostępnia kilka zdjęć związanych z urządzeniem do noszenia.

Watch 4 Pro Space Exploration Edition ma ciemnoszarą obudowę i pasującą metalową bransoletę, z czerwonymi akcentami wokół ramki. Przednia obudowa i pasek dla Space Exploration Edition z Huawei Watch 4 Pro będą prawdopodobnie wykonane z tytanu klasy lotniczej, podobnie jak standardowa wersja. Poza odmiennym wyglądem, oczekuje się, że specjalna edycja zegarka będzie identyczna ze standardową edycją, wyposażoną w 1,5-calowy wyświetlacz LTPO AMOLED chroniony szafirowym szkłem. Funkcje oryginalnego smartwatcha obejmują kartę eSIM do połączeń telefonicznych, obsługę swobodnego nurkowania na głębokości do 30 m (~ 100 stóp) oraz narzędzie do przeglądu stanu zdrowia łączące dane dotyczące tętna, SpO2 i oddechu. Urządzenie może działać do 4,5 dnia przy typowym użytkowaniu lub 21 dni w trybie bardzo długiej żywotności baterii.

Nie jest jasne, kiedy smartwatch Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Edition pojawi się w Chinach i w jakiej cenie. Dla porównania, Huawei Watch 4 Pro z tytanowym paskiem kosztuje obecnie w UE 549,99 euro. Czy limitowana edycja do noszenia pojawi się również w innych krajach, dopiero się okaże.

(Źródło obrazu: IT Home)
(Źródło obrazu: IT Home)
(Źródło obrazu: IT Home)
(Źródło obrazu: IT Home)
(Źródło obrazu: IT Home)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Wyciekła specjalna edycja smartwatcha Huawei Watch 4 Pro
Polly Allcock, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)