Notebookcheck Logo

Honor Magic6 Pro: Smartfon z teleobiektywem 180 MP i potężnym SoC już dostępny do bezpośredniego importu

Honor Magic6 Pro: Już dostępny jako bezpośredni import, co niekoniecznie jest zalecane
Honor Magic6 Pro: Już dostępny jako bezpośredni import, co niekoniecznie jest zalecane
Model Honor Magic6 Pro można już zamawiać u dealerów importowych. Model ma szybki SoC i imponujące kamery specjalne. Możliwe jest również wydajne ładowanie bezprzewodowe.
Smartphone Launch

TradingShenzhen oferuje teraz Honor Magic6 Pro w trzech wariantach pamięci masowej. Podstawowy model z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej kosztuje niecałe 965 USD. Jest to wersja chińska, choć według producenta można bez problemu korzystać z usługi Google Play i Sklepu Play.

Klienci powinni jednak pamiętać o potencjalnie długim czasie wysyłki, tym bardziej ze względu na Chiński Nowy Rok. Trudnym tematem jest również egzekwowalność praw gwarancyjnych. Krótko mówiąc, należy dokładnie rozważyć bezpośredni import, zwłaszcza że globalna premiera Honor Magic6 Pro może nastąpić już wkrótce.

Honor Magic6 Pro jest wyposażony w Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, obiecując tym samym wysoką wydajność. 6,8-calowy ekran jest zakrzywiony na krawędziach i oferuje rozdzielczość 2800 x 1280. Częstotliwość odświeżania może być dynamicznie regulowana w zakresie od 1 do 120 Hz, co pozwala na szczególnie płynne wyświetlanie gier, a jednocześnie korzystnie wpływa na żywotność baterii podczas wyświetlania półstatycznych treści.

Akumulator o pojemności 5600 mAh może być ładowany z mocą do 80 W w normalnych warunkach, podczas gdy bezprzewodowe ładowanie z mocą 66 W jest nadal możliwe. Szerokokątny aparat ma rozdzielczość 50 MP i jest wyposażony w elastyczną przysłonę oraz optyczną stabilizację obrazu. Zainstalowano również teleobiektyw 180 MP i ultraszerokokątny aparat 50 MP.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Honor Magic6 Pro: Smartfon z teleobiektywem 180 MP i potężnym SoC już dostępny do bezpośredniego importu
Silvio Werner, 2024-02-11 (Update: 2024-02-11)