Notebookcheck Logo

Google Pixel 7 Pro: Nowy flagowiec robi wrażenie w testach aparatu i wyświetlacza DxOMark

Wygląda na to, że Google naprawiło wiele problemów z Pixel 6 Pro w modelu Pixel 7 Pro. (Źródło obrazu: Google)
Wygląda na to, że Google naprawiło wiele problemów z Pixel 6 Pro w modelu Pixel 7 Pro. (Źródło obrazu: Google)
Pixel 7 Pro w końcu rozpoczął wysyłkę i już zbiera pochwały za różne ulepszenia w porównaniu z Pixel 6 Pro. Według DxOMark, Pixel 7 Pro oferuje jedno z najbardziej kompletnych doświadczeń z aparatem w smartfonie, obok takich urządzeń jak iPhone 14 Pro, Honor Magic4 Ultimate i Huawei P50 Pro. W testach wyświetlacza Pixel 7 Pro ustępuje jedynie iPhone'owi 14 Pro Max.
Android Google Pixel Smartphone

Mogą pojawić się pytania o zużycie energii przez Pixel 7 Pro w pewnych okolicznościach. Wydaje się jednak, że Google poczyniło postępy w kwestii wyświetlacza, który zawarło w swoim flagowym smartfonie od zeszłorocznego Pixel 6 Pro. Podczas gdy my dopiero opublikujemy naszą recenzję Pixel 7 Pro, DxOMarkprzeanalizował smartfon w wielu obszarach, w tym jego wyświetlacz.

Dla kontekstu, przecieki z jednostek przedpremierowych sugerowały, że Google wyposażył Pixel 7 Pro w Samsung S6E3HC4, nowszy panel wyświetlacza niż ten, który można znaleźć wPixel 6 Pro. Wczesne testy to podkreślają - Pixel 7 Pro jest w stanie osiągnąć znacznie wyższe wartości jasności szczytowej niż jego poprzednik. W opinii DxOMark, wyświetlacz Pixel 7 Pro jest tylko drugi po iPhone'a 14 Pro Max i stanowi ogromny upgrade w stosunku doPixel 6 Pro. Krótko mówiąc, Pixel 7 Pro ma dokładny kolorystycznie i jasny wyświetlacz, a także dobre dostrojenie oprogramowania w celu optymalizacji jasności w warunkach słabego oświetlenia i podczas oglądania treści HDR10.

(Źródło obrazu: Google)
(Źródło obrazu: Google)

Co więcej, DxOMark twierdzi, że Pixel 7 Pro ma równie dobry zestaw kamer tylnych, jak Honor Magic4 Ultimate. Prawdopodobnie iPhone 14 Pro i Pixel 7 Pro wypadają jednak w tym dziale równie dobrze - dzieli je zaledwie jeden punkt. Ponadto, zdaniem DxOMark, iPhone 14 Pro ma lepszą przednią kamerę, choć Pixel 7 Pro traci tu tylko trzy punkty.

Wydaje się, że Google może naprawić niektóre z krytycznych uwag DxOMark dotyczących aparatów Pixel 7 Pro poprzez aktualizacje oprogramowania. na przykład, strona wskazuje, że zauważyła pewne przycięcia podświetlenia w pomieszczeniach, a także kolorowe rzuty podczas nagrywania filmów w tych samych warunkach oświetleniowych. Pomocne, DxOMark podzielił się podsumowującym wideo swoich ustaleń, osadzonym poniżej

.

Kup etui Tech21 Google Pixel 7 Pro Evo Check na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Google Pixel 7 Pro: Nowy flagowiec robi wrażenie w testach aparatu i wyświetlacza DxOMark
Alex Alderson, 2022-10-14 (Update: 2022-10-14)