Notebookcheck Logo

Złapany na gorącym uczynku: Zespół mediów społecznościowych Google użył iPhone'a, aby napisać o Pixel 7

Usunięty wpis z Twittera amerykańskiego zespołu mediów społecznościowych Google'a (Źródło: Ian Zelbo)
Usunięty wpis z Twittera amerykańskiego zespołu mediów społecznościowych Google'a (Źródło: Ian Zelbo)
IPhone wydaje się bronią dla większości marek mediów społecznościowych Apple's konkurencji. W przeszłości zdarzyło się to takim markom jak Huawei i Samsung. Teraz nadszedł czas, aby zespół mediów społecznościowych Google'a opublikował post na Twitterze za pomocą iPhone'a i choć post został usunięty, nie zostanie zapomniany.
Google Pixel Business Fail Apple iPhone

Jeszcze w 2018 roku Samsung użył Twittera dla iPhone'a, aby promować wyświetlacz swojego najnowszego flagowca w tym czasie, a mianowicie Galaxy Note 9. Na początku 2021 roku zespół mediów społecznościowych firmy powtórzył błąd, zapowiadając wydarzenie Galaxy Unpacked z iPhone'a. To tylko dwie takie wpadki w mediach społecznościowych z dłuższej listy, bo Huawei również nie jest obcy tej praktyce. Teraz wszystko zależy od Google'a.

Google USodpowiedziało niedawno na post https://twitter.com/tim_cook/status/1582392604620050432 autorstwa Apple's Tim Cook na Twitterze z komunikatem promocyjnym, który niestety pochodził z iPhone'owego wariantu aplikacji. Błąd ten dostrzegł artysta 3D Ian Zelbo, który jest popularny na Twitterze ze względu na bardzo szczegółowe rendery iPada i iPhone'a. Oczywiście wiele innych osób widziało tę wiadomość, zanim zespół mediów społecznościowych Google'a ją usunął.

Wspomniany tweet promocyjny został zamieszczony 19 października i dostał zastępstwo od Google wcześniej dzisiaj, gdy zespół mediów społecznościowych firmy użył aplikacji webowej Twitterazamiast niej. Tweet Tima Cooka, na który odpowiadał Google, jest datowany na 18 października i teases the M2 iPad Pro premierę, podczas gdy wiadomość Google skupia się na najnowszych modelach Pixel i NBA.

Kup Google Pixel 6 Pro (odblokowany, 512 GB) na Amazon

Źródło(-a)

Ian Zelbo (na Twitterze)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Złapany na gorącym uczynku: Zespół mediów społecznościowych Google użył iPhone'a, aby napisać o Pixel 7
Codrut Nistor, 2022-10-20 (Update: 2022-10-20)