Notebookcheck Logo

Garmin Fenix 7, Fenix 7 Pro, Epix 2 i inne smartwatche otrzymują drugą nową stabilną aktualizację w ciągu miesiąca

wersja 15.76 powinna być dostępna we wszystkich programach stabilnych i beta firmy Garmin. (Źródło obrazu: Garmin)
wersja 15.76 powinna być dostępna we wszystkich programach stabilnych i beta firmy Garmin. (Źródło obrazu: Garmin)
Różne smartwatche Garmin są teraz uprawnione do kolejnej stabilnej aktualizacji, drugiej w tym miesiącu po v15.74. W jej miejsce pojawia się v15.76, która jest również dostępna dla smartwatchy Fenix 7, Fenix 7 Pro, Epix 2, Enduro 2, MARQ Gen 2, Quatix 7 i Tactix 7 zarejestrowanych w programie Public Beta firmy Garmin.
Smartwatch Wearable Software

Garmin wydał nową aktualizację dla serii Fenix 7, która jest również dostępna dla smartwatchy Epix 2, Enduro 2, Quatix 7 i Marq 2. Warto zauważyć, że firma nie rozpoczęła wdrażania wersji 16.xx. Zamiast tego najnowsza aktualizacja jest kontynuacją kompilacji 15.xx, które rozpoczęła pod koniec października pod koniec października. Na podstawie wydajność w przeszłościgarmin może jeszcze opublikować nowy zestaw aktualizacji beta przed końcem roku.

Tak czy inaczej, wersja 15.76 powinna rozwiązać dwa nierozstrzygnięte problemy, które były obecne w wersji 15.74, poprzedniej stabilnej aktualizacji serii Fenix 7 stabilnej aktualizacji. W szczególności, wersja 15.76 ma rozwiązać błąd, który uniemożliwiał śledzenie niektórych tras narciarskich i snowboardowych zgodnie z oczekiwaniami. Garmin twierdzi, że naprawił problem, który powodował, że jego oprogramowanie przestawało raportować, jak daleko smartwatch zjechał na nartach lub snowboardzie.

Zgodnie z oficjalnym postem na forum, Garmin zdecydował się nie oferować tej aktualizacji początkowo w ramach programu Public Beta. Niemniej jednak wszystkie smartwatche zarejestrowane w programie Public Beta firmy Garmin mogą natychmiast poprosić o aktualizację, przechodząc do następującej opcji na swoim smartwatchu:

Menu - System - Aktualizacja oprogramowania - Sprawdź aktualizacje

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Garmin Fenix 7, Fenix 7 Pro, Epix 2 i inne smartwatche otrzymują drugą nową stabilną aktualizację w ciągu miesiąca
Alex Alderson, 2023-12-14 (Update: 2023-12-14)