Notebookcheck Logo

Audio-Technica ATH-TWX7: Flagowe przetworniki, ANC i LDAC w przystępnych cenowo bezprzewodowych słuchawkach dousznych

Audio-Technica ATH-TWX7 oferują Sony LDAC i ANC w średniej cenie. (Zdjęcie: Audio-Technica)
Audio-Technica ATH-TWX7 oferują Sony LDAC i ANC w średniej cenie. (Zdjęcie: Audio-Technica)
Audio-Technica wprowadza na rynek całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne ATH-TWX7, które plasują się w wyższej klasie średniej i oferują przetworniki flagowego modelu Audio-Technica TWS w znacznie niższej cenie. Dzięki ANC, LDAC i stosunkowo długiemu czasowi pracy na baterii, wkładki douszne zapewniają mocne funkcje.
Audio Launch

Słuchawki Audio-Technica ATH-TWX7 są tańszą alternatywą dla modelu ATH-TWX9. Producent dokonał jedynie drobnych zmian w konstrukcji i zaadoptował dynamiczne przetworniki 5,8 mm bezpośrednio z flagowych modeli. Za niższą cenę nabywcy muszą zrezygnować w szczególności z dwóch funkcji: wsparcia dla Qualcomm aptX Adaptive, a także 3D Audio.

Niemniej jednak ATH-TWX7 obsługują Bluetooth Multipoint do jednoczesnego podłączania wielu urządzeń, a także Sony LDAC do bezprzewodowego przesyłania muzyki w rozdzielczości do 24 bitów przy 96 kHz, skompresowanej do 990 kbit / s, o ile kodek jest również obsługiwany przez podłączony smartfon. Co więcej, całkowicie bezprzewodowe słuchawki obsługują aktywną redukcję szumów (ANC), w tym tryb przezroczystości, MEMS dla lepszej jakości głosu podczas rozmów telefonicznych oraz funkcję hear-through, która wzmacnia głosy, ale nadal tłumi hałas.


Dźwięk można dostosować do własnych życzeń za pomocą korektora za pośrednictwem powiązanej aplikacji na smartfony. Wrażliwa na dotyk powierzchnia umożliwia sterowanie odtwarzaniem i wyciszanie mikrofonów. Słuchawki posiadają certyfikat IPX4, dzięki czemu są chronione przed deszczem i potem. Żywotność baterii wynosi około 6,5 godziny przy włączonej redukcji szumów lub 20 godzin w połączeniu z etui ładującym, które można ładować przez USB-C lub bezprzewodowo.

Cena i dostępność

Audio-Technica ATH-TWX7 są dostępne w sklepie internetowym producenta w cenie 199 USDw kolorach Ash Black, Rich White lub Stone Grey. Audio-Technica dostarcza dwa zestawy wkładek dousznych w czterech różnych rozmiarach, z wyborem silikonowych końcówek dousznych dla bezpieczniejszego dopasowania i bardziej miękkich wersji dla większego komfortu.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Audio-Technica ATH-TWX7: Flagowe przetworniki, ANC i LDAC w przystępnych cenowo bezprzewodowych słuchawkach dousznych
Hannes Brecher, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)