Notebookcheck

AMD: odchodzi Jim Anderson

Ruchom kadrowym związanym z firmą AMD nie ma końca. Właśnie teraz mowa jest o kolejnej ważnej zmianie w zespole tej amerykańskiej firmy.
Sylwester Cyba,

Jim Anderson nie tylko rozstał się z firmą AMD (Senior Vice President and General Manager), ale także ma już zaklepany etat w roli CEO w bliżej nieokreślonej na dziś firmie. Po naszemu będzie jej prezesem, ale na dziś ciężko zgadnąć czy chodzi o małą firemkę czy o któregoś z gigantów branży technologicznej. Wiadomo zaś tyle, że w AMD pracował od 2015 roku a wcześniej był związany m.in. z firmami Intel i Broadcom.

Powodem odejścia mają być napięte relacje z panią prezes firmy AMD, która nazywa się Lisa Su. Można to tłumaczyć tak, że Jim Anderson w AMD zrobił swoje a jeszcze prostsze wyjaśnienie jest takie, że spodobała mu się wizja objęcia stanowiska prezesa w innej firmie (kto by nie chciał?).

Źródło: Wccftech

, , , , , ,
search relation.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 
#optional DFP tag ol_midmainframe2
#optional DFP tag ol_midmainframe3

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2018 08 > AMD: odchodzi Jim Anderson
Sylwester Cyba, 2018-08-27 (Update: 2018-08-27)