Notebookcheck Logo

4 rozległe gry z otwartym światem w ramach Steam Spring Sale, które można dokładnie poznać za mniej niż 20 USD

Przemierzaj, przeżywaj i walcz z wszelkimi mechanicznymi potworami w Horizon: Zero Dawn. (Źródło obrazu: Steam)
Przemierzaj, przeżywaj i walcz z wszelkimi mechanicznymi potworami w Horizon: Zero Dawn. (Źródło obrazu: Steam)
Gry z otwartym światem zawsze były popularne, ale postęp techniczny, który miał miejsce w ostatniej dekadzie, naprawdę umożliwił przejęcie podtypu open-world. Jeśli masz smykałkę do eksploracji, przetrwania lub po prostu lubisz rozbudowane strzelanki pierwszoosobowe, to podczas Steam Spring Sale, trwającej do 23 marca 2023 roku, czeka na ciebie wiele atrakcji.
Gaming List Windows

1. Valheim

Gatunek survivalcraft nabrał rozpędu w ostatnich latach, a gry takie jak Rust, Don't Starve czy Astroneer zyskały miano kultowych. Bazując na popularności gatunku, Valheim umieszcza graczy w świecie mocno inspirowanym historią i mitologią wikingów, zachęcając graczy do "bitwy, budowania i podbijania swojej drogi do sagi godnej patronatu Odyna!" Proceduralnie generowany świat jest pełen niebezpieczeństw zarówno ze strony środowiska, jak i brutalnych potworów, które go przemierzają. Valheim słynie z trudności, a ostateczny cel, jakim jest pokonanie sześciu bossów rozrzuconych po biomach gry, wymaga poświęcenia i opanowania zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Możesz zdobyć Valheim za 13,99 USD podczas Wiosennej Wyprzedaży Steam.

2. ARK: Survival Evolved

Jeśli oglądałeś któryś z filmów o Parku Ju rajskim i myślałeś, że będziesz się dobrze czuł w świecie pełnym dinozaurów, ARK: Survival Evolved jest tutaj, aby udowodnić, że się mylisz. Gra zrzuca cię na odizolowaną wyspę zamieszkałą przez prehistoryczne olbrzymy i to od ciebie zależy, czy chcesz je nagiąć do swojej woli, czy po prostu usunąć je z drogi, czy też jest to kombinacja obu tych rzeczy. ARK, jak sama nazwa wskazuje, polega na przetrwaniu. Musisz szukać, budować, polować i walczyć, aby utrzymać się przy życiu i ostatecznie uciec z opuszczonej przez Boga wyspy.

ARK: Survival Evolved kosztuje tylko 4,99 USD podczas Steam Spring Sale, do 23 marca 2023 roku.

3. Borderlands 3 - 85% taniej

Jeśli jesteś zaznajomiony z serią Borderlands, będziesz dokładnie wiedział, czego się spodziewać, jeśli chodzi o Borderlands 3. Jeśli nie jesteś zaznajomiony, krótkie podsumowanie tego pierwszoosobowego looter-shooter będzie wspomnieć over-the-top postacie, świetne gunplay, szczegółowe obszary otwartego świata i broni, które krzyczą profanacji na ciebie. W Borderlands 3 wcielasz się w łowcę skarbców, którego zadaniem jest walka ze złośliwymi osobowościami internetowymi, bliźniakami Calypso, oraz ich złowrogim kultem, The Children of the Vault.

Gracze wybierają jednego z czterech łowców skarbców, z których każdy posiada unikalne umiejętności i zdolności, i wyruszają w nieznane, by strzelać do bandytów, polować na obce stworzenia i słuchać nieco przestarzałych żartów i odniesień kulturowych. Nie jest to gra dla każdego, ale seria Borderlands zrobiła wiele, by spopularyzować gatunek looter shooter, a Borderlands 3 uderza w ten sam rytm, co poprzednie trzy gry z serii.

Borderlands 3 był oferowany za darmo przez Epic Games Store wcześniej, ale jeśli nie złapałeś go wtedy, 85% zniżki przez Steam Spring Sale jest świetną drugą szansą, aby nadrobić to, co przegapiłeś za jedyne 8,99 USD.

Jeśli jesteś regularnym strzelcem FPS, znasz wartość wygodnej, wysokiej jakości myszy, takiej jak Logitech G604 Lightspeed, dostępnej na Amazon.

4. Horizon: Zero Dawn - 67% taniej

Horizon: Zero Dawn to gra z otwartym światem, która kładzie duży nacisk na fabułę, a większość eksploracji przepięknych równin, wzgórz i dolin pozostawia zadaniom pobocznym. To jednak dobrze, ponieważ zadania poboczne są dobrze zaimplementowane, a gra zebrała wiele pochwał za porzucenie typowych dla otwartego świata tropów, które prowadzą do tego, że zadania poboczne czują się jak obowiązki lub bezlitosne mielenie XP. Horizon: Zero Dawn podąża za Aloy w podróż, aby odkryć swoją własną historię i poznać wydarzenia, które doprowadziły do tego, że jej świat został opanowany przez gigantyczne, agresywne, mechaniczne stworzenia.

Horizon: Zero Dawn Complete Edition jest w sprzedaży za 16,49 dolarów podczas Steam Spring Sale.

Źródło(-a)

Steam (1, 2, 3, 4)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > 4 rozległe gry z otwartym światem w ramach Steam Spring Sale, które można dokładnie poznać za mniej niż 20 USD
Julian van der Merwe, 2023-03-21 (Update: 2023-03-21)