Notebookcheck Logo

Plotka | iQOO Neo7 Pro z wysokiej klasy chipsetem Snapdragon pojawi się w Indiach

Kolejny Neo zawita do Indii. (Źródło: iQOO)
Kolejny Neo zawita do Indii. (Źródło: iQOO)
ogłoszenie iQOO India, że coś z "mocą wygrywania" jest w drodze, wzbudziło nadzieję, że jeden z najnowszych smartfonów marki z serii Neo8 wkrótce pojawi się w kraju. Możliwe jest jednak również, że nowa kampania reklamowa odnosi się do innego urządzenia Android z flagowym chipsetem ostatniej generacji.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone

Niecałe 24 godziny po ostatnim dużym wydarzeniu produktowym iQOO w rodzimych Chinach, indyjski oddział marki zaczął drażnić się z własną premierą nowego urządzenia mobilnego. Jednak ci, którzy liczyli na zaskakująco szybkie pojawienie się pierwszej generacji Padlub klasy premium Neo8 Promogą być rozczarowani.

W rzeczywistości plotka głosi, że smartfon, o którym mowa, będzie zasilany przez Qualcom Snapdragon 8+ Gen 1 SoC zamiast MediaTek Dimensity 9200+ - co oznacza, że zamiast tego może to być waniliowy Neo8. Jednak iQOO wprowadziło na rynek Neo7 Racing Edition z tym samym chipsetem w 2022 roku.

To urządzenie nigdy nie dotarło do Indii, rynku, który musiał zadowolić się regionalną edycją Neo7 ze średnim zakresem Dimensity zamiast tego. Dlatego to nowe urządzenie, które według CEO iQOO India, Nipun Marya, "zasilanie wkrótce", jest uważane za być Racing Edition przemianowaną na Neo7 Pro. Jeśli tak, to wkrótce może być sprzedawany za pośrednictwem witryn takich jak Amazon.in z wyświetlaczem 120 Hz i ładowaniem 120 W.

najnowszy plakat iQOO India wskazuje na zbliżający się dodatek klasy "Pro" do serii Neo. (Źródło: iQOO)
najnowszy plakat iQOO India wskazuje na zbliżający się dodatek klasy "Pro" do serii Neo. (Źródło: iQOO)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > iQOO Neo7 Pro z wysokiej klasy chipsetem Snapdragon pojawi się w Indiach
Deirdre O'Donnell, 2023-05-25 (Update: 2023-05-25)