Notebookcheck Logo

Zestaw do konwersji roweru elektrycznego Byqee dla Bromptona teraz dostępny z rabatem

Firma Byqee opracowała zestaw do konwersji rowerów elektrycznych przeznaczony do składanych rowerów Brompton. (Źródło zdjęcia: Byqee)
Firma Byqee opracowała zestaw do konwersji rowerów elektrycznych przeznaczony do składanych rowerów Brompton. (Źródło zdjęcia: Byqee)
Zestaw do konwersji na rower elektryczny jest dostępny dla rowerów Brompton od marki Byqee. Lekki i kompaktowy zestaw zawiera zmotoryzowaną obręcz, akumulator, kontroler i czujnik wspomagania pedałowania, umożliwiając elektryfikację składanego roweru. Funkcje obejmują moc szczytową 350 W i zasięg wspomagania 40 km (~ 25 mil). Ponadto model ten jest obecnie przeceniony.
E-Mobility

Byqee sprzedaje nowy zestaw do konwersji roweru elektrycznego Brompton Special. Firma z siedzibą w Turcji zdobyła niedawno nagrodę Autonomy Mobility World Expo Startup Challenge 2023 za swoją gamę zestawów do konwersji rowerów elektrycznych. Najnowszy model jest wersją starszego urządzenia F23 drugiej generacji, z poprawkami konstrukcyjnymi dostosowanymi do składanych rowerów brytyjskiej marki.

Zestaw Brompton F23 E-Bike Conversion jest stosunkowo lekki, z silnikiem o mocy 250 W ważącym 2,4 kg (~ 5,3 funta). Silnik ma moc szczytową 350 W i moment obrotowy do 45 Nm. Akumulator 36 V 6,6 Ah umożliwia jazdę ze wspomaganiem do 40 km (~25 mil) na jednym ładowaniu. Ponadto lekki (1,2 kg/2,6 funta) zasilacz można łatwo odłączyć i w pełni naładować w około trzy godziny. Byqee sugeruje, że jego zestaw jest łatwy w instalacji, zastępując istniejące przednie koło zmotoryzowaną obręczą marki zaprojektowaną dla rowerów Brompton. Akumulator jest zamontowany z przodu ramy roweru, kontroler jest przymocowany do kierownicy, a czujnik wspomagania pedałowania jest przymocowany z jednej strony. Opcjonalne akcesoria dostępne za dodatkową opłatą obejmują przepustnicę montowaną na kierownicy i dodatkowe baterie.

Zestaw Byqee Brompton Special E-Bike Conversion Kit (F23 2nd Generation) można obecnie kupić po obniżonej cenie 690 euro; zalecana cena detaliczna produktu wynosi 1090 euro. Firma zapewnia bezpłatną wysyłkę do krajów europejskich, takich jak Wielka Brytania, Holandia, Hiszpania i Belgia. Nie wiadomo, czy Byqee planuje wprowadzić zestaw e-bike na inne rynki, takie jak Ameryka Północna.

(Źródło zdjęcia: Byqee)
(Źródło zdjęcia: Byqee)
(Źródło zdjęcia: Byqee)
(Źródło zdjęcia: Byqee)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Zestaw do konwersji roweru elektrycznego Byqee dla Bromptona teraz dostępny z rabatem
Polly Allcock, 2024-02- 9 (Update: 2024-02- 9)