Notebookcheck Logo

Xiaomi prezentuje nowy grzejnik grafenowy Mijia z szybkim ogrzewaniem i poleceniami głosowymi

Xiaomi Mijia Graphene Heater może być sterowany za pomocą poleceń głosowych Xiao AI. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Graphene Heater może być sterowany za pomocą poleceń głosowych Xiao AI. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Xiaomi Mijia Graphene Heater jest już dostępny w Chinach. Ten inteligentny gadżet domowy jest wyposażony w technologię szybkiego ogrzewania o mocy 2000 W, maksymalną temperaturę 28°C (~82°F) i zintegrowany termostat. Urządzeniem można sterować za pomocą wbudowanych przycisków, poleceń głosowych Xiao AI lub aplikacji Mijia.
Smart Home Gadget

Xiaomi wypuściło w Chinach urządzenie Mijia Graphene Heater w Chinach, aby ogrzać dom lub pomóc w suszeniu ubrań w chłodniejszych miesiącach. Urządzenie łączy technologię grafenową z elementem PTC do szybkiego ogrzewania; Xiaomi twierdzi, że przy maksymalnej mocy 2000 W grzejnik może podnieść temperaturę w pomieszczeniu o 6,5°C (~43,7°F) w ciągu zaledwie dziesięciu minut.

Mijia Graphene Heater zapewnia ogrzewanie dalekiej podczerwieni, które według firmy nie wysusza atmosfery tak bardzo, jak inne rodzaje ciepła. Xiaomi opisuje wylot powietrza jako dostarczający delikatny wiatr pod kątem 70°, aby pokryć dużą część pomieszczenia. Grzejnikiem można sterować za pomocą wbudowanych przycisków na górze urządzenia, za pomocą poleceń głosowych Xiao AI lub aplikacji Mijia. Możesz ustawić timer na maksymalnie osiem godzin, a inteligentny termostat wyłączy grzejnik po osiągnięciu żądanej temperatury, aby oszczędzać energię. Możesz wybierać spośród temperatur od 22 do 28°C (~72 do 82°F), a gadżet ma również ochronę przed przegrzaniem i blokadę przed dziećmi.

Nowy grzejnik ma wymiary 467 x 176 mm (~18,4 x 6,9 cala), waży 2,3 kg (~5,1 funta) i ma zintegrowany uchwyt ułatwiający przenoszenie po domu. Xiaomi Mijia Heater można już kupić w Chinach po obniżonej cenie 299 juanów (~41 USD); w przyszłości produkt będzie sprzedawany za 349 juanów (~48 USD).

Grzejnik grafenowy Xiaomi Mijia. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)
Grzejnik grafenowy Xiaomi Mijia. (Źródło zdjęcia: Xiaomi)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Xiaomi prezentuje nowy grzejnik grafenowy Mijia z szybkim ogrzewaniem i poleceniami głosowymi
Polly Allcock, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)