Notebookcheck Logo

Teaser Xiaomi Watch 2 Pro potwierdza powrót firmy do Wear OS

Oczekuje się, że Xiaomi wyda Watch 2 Pro w kilku wariantach. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Oczekuje się, że Xiaomi wyda Watch 2 Pro w kilku wariantach. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi ujawniło teraz, że wkrótce wypuści Watch 2 Pro, swój pierwszy smartwatch Wear OS od czasu Mi Watch w 2020 roku. Xiaomi Watch 2 Pro może być sprzedawany w cenie poniżej 250 euro i powinien bezpośrednio rzucić wyzwanie uznanym smartwatchom Wear OS, takim jak Galaxy Watch6, Pixel Watch 2 i TicWatch Pro 5.
Android Smartwatch Wearable

Xiaomi potwierdziło teraz swoje zamiary wypuszczenia nowego smartwatcha Xiaomi 13T i Xiaomi 13T Pro są już w drodze. Zgodnie z oczekiwaniami, Xiaomi przygotowuje się do wprowadzenia Watch 2 Pro, odejścia od swoich ostatnich smartwatchy na więcej niż jeden sposób. Z jednej strony, Xiaomi odeszło od nomenklatury serii Watch S, którą wprowadziło niecałe dwa lata temu wraz z modelem Watch S1.

Z drugiej strony, Watch 2 Pro będzie pierwszym od trzech lat smartwatchem Xiaomi z systemem Wear OS. Prawdopodobnie Watch 2 Pro wygląda bardziej jak Watch S2 niż Mi Watchnajnowszy smartwatch Xiaomi z systemem Wear OS. Watch 2 Pro będzie bezpośrednim wyzwaniem dla Galaxy Watch6, Pixel Watch 2 i TicWatch Pro 5 również, częściowo z powodu Snapdragon W5 Plus Gen 1 i 2 GB pamięci RAM.

Xiaomi nie skomentowało jeszcze daty premiery ani dostępności Watch 2 Pro. Jednak jego holenderskie, emirackie, flamandzkie, niemieckie i hiszpańskie konta na Twitterze zaczęły dokuczać smartwatchowi. Można więc wywnioskować, że Xiaomi wypuści Watch 2 Pro przynajmniej na tych rynkach. Podobno smartwatch może zacząć się również za mniej niż 250 euro, szczegóły, które mamy omówione osobno. Data premiery również nie jest na razie znana, chociaż nie zdziwilibyśmy się, gdyby Xiaomi zaprezentowało Watch 2 Pro wraz z serią Xiaomi 13T 26 września.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Teaser Xiaomi Watch 2 Pro potwierdza powrót firmy do Wear OS
Alex Alderson, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)