Notebookcheck Logo

XTREEM.pl - nowy sklep z laptopami Clevo

Niedawno rozpoczął działalność sklep XTREEM.pl, który - jako jeden z niewielu w Polsce - oferuje m.in. laptopy Clevo.

Oferta sklepu XTREEM.pl jest jednak dużo bogatsza. Poza laptopami XTREEM by Clevo znajdziemy w nim także m.in. laptopy do gier innych marek (aktualnie tylko MSI, ale to dopiero początek), a w przyszłości pojawią się mobilne stacje robocze. Można w nim również kupić wszelkiego rodzaju akcesoria i podzespoły komputerowe (do laptopów i stacjonarnych), a także oprogramowanie. Sklep XTREEM.pl kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów poszukujących jak najwydajniejszego sprzętu, graczy komputerowych i osób wykorzystujących komputer do pracy zarobkowej.

Centralny magazyn XTREEM.pl i centralny serwis na Polskę są zlokalizowane w Białej Podlaskiej. Tam też znajduje się jedno laboratorium sklepu, a drugie zostanie wkrótce uruchomione w Warszawie. XTREEM.pl posiada także punkty odbioru na terenie całej Polski.

Dlaczego warto kupować w XTREEM.pl? Sklep ten oferuje zniżki studenckie, ciekawe promocje okresowe na wybrane produkty lub grupy produktów i rabaty na laptopy marki XTREEM by Clevo.

Na laptopy marki XTREEM by Clevo sklep zapewnia gwarancję w trybie 'door to door'. Maszyny z serii P1, P3 i P5 posiadają 3 lata gwarancji 'door to door' na terenie całej Polski, a modele z serii W3 i W6 - 2 lata takiej gwarancji. Zgłaszanie reklamacji odbywa się w sposób najwygodniejszy dla klienta, czyli drogą elektroniczną. Średni czas napraw to 4-5 dni.

Poza podstawowymi formami płatności (przelew przed dostawą, gotówka w punkcie odbioru) XTREEM.pl oferuje także bezpieczne płatności za pośrednictwem PayPal (płatność kartami Visa i MasterCard), płatność gotówką u kuriera podczas dostawy oraz system ratalny SygmaBank.

Infolinia XTREEM.pl działa pod numerem telefonu 535 946 946. Adres poczty elektronicznej to info(at)xtreem.pl

Poniżej lista adresów punktów odbioru XTREEM.pl:

  • Warszawa ul. Rybnicka 7
  • Częstochowa, ul. Okólna 103
  • Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 2
  • Kalisz ul. św. Stanisława 9
  • Kraków, ul. Jana Dekerta 2/17
  • Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 bud. E
  • Sieradz ul. Jana Pawła II 3 (Galeria Rondo - budynek B - parter)

Adres strony internetowej sklepu XTREEM.pl to: http://sklep.xtreem.pl

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2013 11 > XTREEM.pl - nowy sklep z laptopami Clevo
Tomasz Cyba, 2013-11- 4 (Update: 2015-07- 3)