Notebookcheck Logo

Wyciek OnePlus Keyboard podpowiada tradycjonalistyczny design i tajemniczy duży czerwony przycisk

Czy tak wygląda klawiatura pierwszej generacji OnePlus? (Źródło: 91Mobiles)
Czy tak wygląda klawiatura pierwszej generacji OnePlus? (Źródło: 91Mobiles)
Pomimo tego, że OnePlus jest najbardziej znany ze smartfonów, potwierdził, że zamierza wejść do gry w mechaniczną klawiaturę w 2023 roku. Nowy przeciek twierdzi, że po raz pierwszy opublikuje zdjęcie tego akcesorium, ujawniając tym samym jego rzekomo nostalgiczne materiały i design. Z drugiej strony, sam teaser OEM'a maluje inny obraz.
Accessory Desktop Leaks / Rumors OnePlus Windows

OnePlus zaprezentował swój nowy "Featuring" poświęcony nowym produktom, które odbiegają od jego typowych urządzenie mobilne oferty, począwszy od nowej klawiatury kompatybilnej z PC. Teraz, blog 91Mobiles twierdzi, że położył ręce na obrazie tego akcesorium pierwszej generacji - dobrze, górny prawy róg, to jest.

Zdjęcie sprawia wrażenie, jakby chodziło o wyraźnie oldschool z jego inauguracyjnej klawiatury, szczególnie w tradycyjnym wzornictwie i standardowym wydaniu kolor jej głównego korpusu. Niektóre klawisze (takie jak rząd funkcyjny) dzielą ten odcień, podczas gdy inne, takie jak żółty klawisz Enter, mogą się bardziej wyróżniać.

Jednak według 91Mobiles, nikt nie rzuci na nie ani na ich ewentualnie niestandardową czcionkę drugiego spojrzenia, dzięki gładkiemu, błyszczącemu czerwonemu cylindrowi umieszczonemu w rogu nad klawiszem Delete. Pomimo żywej, klasycznej OnePlus kolor tego potencjalnego regulatora głośności lub tunera, mógłby on mieć więcej tekstury lub charakteru dla niektórych potencjalnych nabywców.

Potem znowu, sam producent klawiatury może mieć pewne reakcje na ten nowy wyciek. OnePlus's own new video teaser dla jego Keyboard wydaje się, że "ultra-precyzyjne CNC"-obrabiane aluminium tapped dla jego konstrukcji znacznie bardziej oczywiste.

Podczas gdy dwutonowy szary schemat dla klawiszy jest pokazany, żółty nie jest na menu tutaj - w rzeczywistości wydaje się, że klawisze Enter i Esc może służyć jako czerwone akcenty zamiast. W tym samym miejscu, co w przecieku 91Mobiles, znajduje się pokrętło głośności - ma ono jednak inny kształt i jest wykonane z przezroczystego materiału.

OnePlus zawiera również to, co może być kilka ostatecznych tweaks sprzętu dla swojego nadchodzącego produktu: istnieją 2 tylne togles pokazano obok USB type-C port.

Jeden wygląda całkiem jak Alert Sliderjeden z nich wygląda jak Alert Slider, choć wyraźnie przełącza się między trybem przewodowym i bezprzewodowym, a drugi znajduje się obok przycisku o znacznie innym wyglądzie, przeznaczonego dla "Win/Mac" (mimo że Linux wsparcie dla Linuksa też było wcześniej wspomniane)

Dlatego też albo nowa wskazówka bloga jest niedokładna - albo OnePlus zamierza wyłożyć dużo niestandardowych keycap opcji na swojej pierwszej w historii mechanicznej klawiaturze. Do tej pory OEM zapewnia, że produkt jest w "rygorystycznej fazie testowej" rozwoju, pozostając na drodze do lutego 2023 r premiera.

Kup klawiaturę mechaniczną SteelSeries Apex Pro Mini Wireless na Amazon

Nowy przeciek sugeruje, że klawiatura OnePlus będzie wyglądać tak...(Źródło: 91Mobiles)
Nowy przeciek sugeruje, że klawiatura OnePlus będzie wyglądać tak...(Źródło: 91Mobiles)
...choć sama marka wskazuje na co innego. (Źródło: OnePlus)
...choć sama marka wskazuje na co innego. (Źródło: OnePlus)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Wyciek OnePlus Keyboard podpowiada tradycjonalistyczny design i tajemniczy duży czerwony przycisk
Deirdre O'Donnell, 2023-01-24 (Update: 2023-01-24)