Notebookcheck Logo

Plotka | OnePlus 11 trafi do Ameryki Północnej z technologią ładowania ostatniej generacji

"OnePlus 11 Global Edition". (Źródło: SnoopyTech via Twitter)
"OnePlus 11 Global Edition". (Źródło: SnoopyTech via Twitter)
OnePlus zadebiutował w wersji tylko chińskiej swojego nowego flagowego smartfona Android z szybszym ładowaniem w porównaniu do poprzednika 10 Pro. Jednak według najnowszych przecieków, nie ma to dotyczyć wszystkich regionów przy nadchodzącej globalnej premierze 11-tki. Downgrade specyfikacji ma, po raz kolejny, dotknąć potencjalnych nabywców w USA i Kanadzie.
5G Android Leaks / Rumors OnePlus Smartphone

Najnowszy przeciek firmy SnoopyTech dot OnePlus 11 rzekomo zawiera rendery dla nadchodzącej międzynarodowej wersji tego urządzenia premium Android. Obrazy wydają się identyczne z istniejącymi wcześniej na rynku chińskim SKUs smartfona, w dół do wyboru kolorów; potem znowu, leaker utrzymuje, że zostały one zmienione nazwy z oryginalnego Obsidian Black i Arbor Green na Titan Black i Eternal Green, odpowiednio.

Jednakże, OnePlus 11 "5G (Global)" jest teraz slated przyjść z 1 wewnętrzną różnicą, a to może być duży dla niektórych. OEM zadebiutował nowy, szybszy 100W SuperVOOC ładowania w smartfonie na jego początkowej premiery krajowej; jednak nowy spec będzie rzekomo nie zrobić to do niektórych z jego innych regionów docelowych.

Według SnoopyTech, 11 będzie zdegradowany do 10 Pro's 80W SuperVOOC standard we wszystkich z nich; jednak według innego często kompetentnego tipster, Max Jambor, zrobi to tylko w USA i Kanadzie.

Jako że OnePlus zadowolił się starszymi 65W w przynoszeniu swojego flagowca 2022 do Ameryki Północnejjednak zapewnił inne rynki, takie jak Indie i Europa z 80W modele, druga teoria jest wystarczająco wiarygodna.

SnoopyTech's nowy przeciek sugeruje, że OnePlus będzie tout the North America-specific 11 jako "mocarza rozrywki" z ekstra solidnymi, długotrwałymi możliwościami ładowania, starając się nadrobić swoją potencjalną stagnację w tej dziedzinie.

Niemniej jednak, może to okazać się kłopotliwe, zwłaszcza jeśli plotkowane przyjazne dla portfela 11R z OnePlus' top prędkość ładowania pojawia się w innym miejscu później w 2023 roku, jak głosi plotka.

Kup OnePlus 9 na Amazon

OnePlus 11 może trafić na rynek globalny bez jednej z oryginalnych aktualizacji. (Źródło: SnoopyTech via Twitter)
OnePlus 11 może trafić na rynek globalny bez jednej z oryginalnych aktualizacji. (Źródło: SnoopyTech via Twitter)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > OnePlus 11 trafi do Ameryki Północnej z technologią ładowania ostatniej generacji
Deirdre O'Donnell, 2023-01-21 (Update: 2023-01-21)