Notebookcheck Logo

Windows 10 Creators Update w kwietniu?

Coraz więcej wiadomo o Windows 10 Creators Update i coraz pewniejszy jest termin udostępnienia tej aktualizacji.

Aktualizacja systemu Windows 10 o nazwie Creators Update jest znana także pod nazwą Redstone 2. Do tej pory osoby dobrze poinformowane (czyt. przedstawiciele firmy Dell na targach CES 2017) przekazali do mediów informację o tym, że ukaże się ona w kwietniu 2017 roku (później potwierdzone przez Microsoft).

Teraz jest już niemal pewne, że ta zbiorcza aktualizacja ruszy 11 kwietnia 2017 roku. Ma ona m.in. zakończyć ból głowy związany z automatycznymi aktualizacjami pobieranymi i instalowanymi w tle a w efekcie wynikającymi z tego restartami komputera (choćby sama aktualizacja do Redstone 2 nie będzie wymuszona a pod kontrolą użytkownika). Kolejnym usprawnieniem jest okno dialogowe z ustawieniami związanymi z polityką prywatności (będzie wyskakiwać przy okazji przeprowadzania aktualizacji).

W terminie wrzesień/październik 2017 roku do użytku ma trafić kolejna i o wiele większa aktualizacja o roboczej nazwie Redstone 3.

Źródło: MSPoweruser

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2017 03 > Windows 10 Creators Update w kwietniu?
Sylwester Cyba, 2017-03- 9 (Update: 2017-03- 9)