Notebookcheck Logo

Wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy HiBy FD5 trafia do przedsprzedaży

Wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy HiBy FD5 (źródło obrazu: HiBy)
Wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy HiBy FD5 (źródło obrazu: HiBy)
Zbudowany w oparciu o poczwórny układ przetwornika cyfrowo-analogowego AKM4493 i charakteryzujący się maksymalną mocą wyjściową 1523 mW, wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy HiBy F5 do komputerów stacjonarnych obsługuje zarówno wejście USB, jak i Bluetooth oraz posiada niezależne wyjścia słuchawkowe i liniowe 3,5 mm i 4,4 mm. Jego cena wynosi 429 dolarów, a jego wysyłka powinna rozpocząć się w przyszłym tygodniu.
Launch Audio Accessory Desktop

Audiofile poszukujący nowego sprzętu, który mogliby dodać do swojej kolekcji, mają teraz kolejną kuszącą opcję od HiBy, a mianowicie wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy klasy desktop FD5. Wyposażony w wiele funkcjonalnych funkcji, ten gadżet audio posiada również atrakcyjny wygląd zewnętrzny inspirowany cyborgami, a jednocześnie obsługuje wszystkie funkcje audio, których potrzebuje prawie każdy użytkownik komputera stacjonarnego, a wszystko to w cenie 429 USD.

Dzięki wzmocnieniu zarówno w klasie A, jak i klasie AB (przełącznik pozwala użytkownikowi wybrać jedną lub drugą opcję), HiBy FD5 wykorzystuje układ 4 x AKM4493 DAC z podwójnymi femtosekundowymi oscylatorami kwarcowymi, oddzielne zbalansowane i SE wyjście liniowe, izolowany zasilacz, podwójny certyfikat Hi-Res i wiele więcej - wszystko zamknięte w całkowicie metalowej obudowie. Urządzenie wyposażono w 1,1-calowy, przezroczysty wyświetlacz OLED, a maksymalna moc 1523 mW pozwala FD5 z łatwością wysterować praktycznie wszystkie słuchawki dostępne obecnie na rynku.

Ci, którzy szukają więcej liczb związanych z dźwiękiem, powinni pamiętać o maksymalnym SNR wynoszącym 125 dB, zakresie dynamiki 127 dB, tłumieniu przesłuchów 106 dBr, THD + N na poziomie zaledwie 0,0004% i paśmie przenoszenia 20 Hz-90 kHz. Wysyłki rozpoczną się w przyszłym tygodniu, ale osoby, którym się nie spieszy, mogą obecnie nabyć tańszy i mniej wydajny HiBy FD3 w sklepie Amazon za jedyne 79 USD.

Źródło(a)

HiBy (przez e-mail, oficjalna strona produktu)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Wielofunkcyjny wzmacniacz słuchawkowy HiBy FD5 trafia do przedsprzedaży
Codrut Nistor, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)