Notebookcheck Logo

Tajemniczy Rivian R1T pojawia się w krzykliwym kamuflażu na zdjęciach szpiegowskich, wywołując spekulacje na temat nowej wersji elektrycznego pickupa

Wygląda na to, że Rivian ponownie testuje R1T, ale nie jest jasne dlaczego. (Źródło obrazu: RivianTrackr na X - edytowane)
Wygląda na to, że Rivian ponownie testuje R1T, ale nie jest jasne dlaczego. (Źródło obrazu: RivianTrackr na X - edytowane)
Dwa znajome prototypy Rivian R1T zostały zauważone na Alasce, wywołując spekulacje na temat nowego modelu R1T w pracach. Co dokładnie zamierza Rivian, pozostaje jednak tajemnicą, ponieważ wydaje się, że pod nowym R1T nie kryją się żadne zmiany wizualne.
Leaks / Rumors E-Mobility

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Rivian planuje wypuścić swoją tańszą platformę R2, a najnowsze informacje mówią, że będzie ogłoszenie i prezentacja nowej platformy EV 7 marca w Kalifornii. Jednak niedawna obserwacja na Alasce wskazuje na możliwą rewizję oryginalnego R1T na horyzoncie.

Opublikowane przez @RivianTrackr na X (dawniej Twitter), zdjęcia przedstawiają dwa elektryczne pickupy Rivian R1T ubrane w jasny kamuflaż, testowane w śnieżnych warunkach pogodowych. Wygląda jednak na to, że nie ma żadnych zmian w wyglądzie zewnętrznym pojazdów, co spowodowało więcej niż małe zamieszanie w komentarzach do postu.

Możliwe, że Rivian testuje wydajność pojazdów elektrycznych w niskich temperaturach po modernizacji do nowych wewnętrznych silników Enduro, ale bardziej cyniczny obserwator może postrzegać to po prostu jako próbę podkręcenia rozmowy o firmie przed premierą mniejszego R2. Możliwe jest również, że Rivian udoskonala wydajność baterii w niskich temperaturach.

Jest jednak całkiem możliwe, że Rivian pracuje nad odświeżeniem R1T w połowie cyklu, ponieważ pierwszy elektryczny pickup firmy jest na rynku od 2021 roku, co daje mu trzy lata w tym roku.

Jeśli lubią Państwo czytać o pojazdach elektrycznych, proszę sięgnąć po biografię Elona Muska autorstwa Waltera Isaacsona na Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > Tajemniczy Rivian R1T pojawia się w krzykliwym kamuflażu na zdjęciach szpiegowskich, wywołując spekulacje na temat nowej wersji elektrycznego pickupa
Julian van der Merwe, 2024-02-10 (Update: 2024-02-10)