Notebookcheck Logo

Steam Spring Sale brutalnie obniża ceny 4 gier akcji typu combat-first

Titanfall 2 nie bez powodu jest kultowym klasykiem. (Źródło obrazu: Steam)
Titanfall 2 nie bez powodu jest kultowym klasykiem. (Źródło obrazu: Steam)
W grach niewiele jest rzeczy bardziej satysfakcjonujących niż dobrze zaimplementowana mechanika walki, czy to świst ostrza, czy grzmot ręcznej armaty. Jeśli ultraprzemoc i walka to rzeczy, których szukasz w grach, Wiosenna Wyprzedaż Steam może mieć właśnie coś dla ciebie.
Gaming Windows

1. Ghostrunner - 65% taniej

Ghostrunner to gra osadzona w Dharma Tower - postapokaliptycznym, cyberpunkowym mieście-wieży, które służy jako ostatnie schronienie ludzkości w opustoszałym świecie. Gra kooptuje i rozszerza wiele wątków i mechanik rozgrywki z gier takich jak Mirror's Edge, zmieniając czystą estetykę na coś bardziej mrocznego i ziarnistego, a także łącząc szybki parkour i mobilność z trzewiową grą na miecze, aby stworzyć coś zupełnie innego. Fabuła skupia się na cybernetycznie ulepszonym osobniku o imieniu Jack, który wspina się na wieżę, próbując obalić opresyjnego władcę ludzkości.

Ghostrunner kosztuje 10,49 USD na Steamie przez cały czas trwania Wiosennej Wyprzedaży.

2. Titanfall 2 - 85% taniej

Kiedy oryginalny Titanfall pojawił się na rynku, był przełomowym wydarzeniem dla gier, a Titanfall 2 po prostu wziął to, co uczyniło jego poprzednika wspaniałym i zbudował na tym. W Titanfall 2 gracze pilotują Tytany - masywne mechy zaprojektowane i wyposażone do walki. Tytany zwiększają mobilność i zdolności bojowe, zapewniając doskonałą mobilność w pionie i błyskawiczne możliwości bojowe.

Skupienie się na mobilności i walce sprawia, że Titanfall 2 to idealne połączenie platformówki i strzelanki pierwszoosobowej, a para tytan-pilot oferuje więcej głębi i komizmu, niż można by się spodziewać, próbując przetrwać na wrogiej planecie. Poza genialnymi systemami ruchu i walki, Titanfall 2 wyróżnia się szczegółowym, pięknym światem oraz rozgrywką wieloosobową, która adaptuje najlepsze fragmenty kampanii dla pojedynczego gracza.

Titanfall 2 jest dostępny za 4,49 dol podczas Steam Spring Sale.

Każdy gracz FPS potrzebuje wygodnej, niezawodnej myszy, takiej jak Logitech G604 Lightspeed, dostępnej na Amazon.

3. Dla Honor - 60% taniej

W świecie zdominowanym przez takie gry jak Fortnite, Escape from Tarkov i PUBG, For Honor oferuje odświeżającą zmianę tempa. W grze spotykają się wojownicy z różnych czasów i regionów, co prowadzi do epickich starć w walce wręcz między średniowiecznymi rycerzami, samurajami, wikingami, a nawet piratami, by wymienić tylko kilka z nich. Chociaż jest tu fabuła, to największą atrakcją For Honor jest oparty na umiejętnościach multiplayer. Mechanika walki wręcz jest jak żadna inna, opiera się na unikalnym systemie postawy, w którym gracze starają się przewidzieć, gdzie ich przeciwnicy uderzą, a jednocześnie próbują znaleźć otwór, który można wykorzystać.

Niekonwencjonalny system walki w For Honor wymaga sporej krzywej uczenia się, ale gdy już się go opanuje, jest niezwykle wciągający.

Podczas wiosennej wyprzedaży Steam 2023, gra For Honor jest przeceniona do zaledwie 5,99 USD.

4. Naraka: Bladepoint

Podobnie jak w przypadku Honor, Naraka: Bladepoint to gra typu PvP battle arena, która koncentruje się na walce wręcz, ale zamiast skomplikowanego systemu walki, Naraka zmienia rzeczy, dodając wyjątkową mobilność i krzykliwe mistyczne elementy rozgrywki. Dzięki prawdziwemu bogactwu mitologicznych i historycznych bohaterów, z których każdy posiada własną broń i umiejętności, to od ciebie zależy, czy chcesz ruszyć do walki z bronią w ręku, czy też podejść do niej podstępnie, czekając na niczego nie spodziewającą się ofiarę.

Naraka: Bladepoint jest przeceniona na 9,99 USD podczas Steam Spring Sale.

Źródło(-a)

Steam (1, 2, 3, 4)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Steam Spring Sale brutalnie obniża ceny 4 gier akcji typu combat-first
Julian van der Merwe, 2023-03-19 (Update: 2023-03-19)