Notebookcheck Logo

Anker: Nowy inteligentny zamek do drzwi z wieloma opcjami odblokowywania i czujnikiem linii papilarnych w drodze

Anker: Nowy, inteligentny zamek w przygotowaniu.
Anker: Nowy, inteligentny zamek w przygotowaniu.
Anker ma w przygotowaniu nowy inteligentny zamek, który obsługuje różne rodzaje odblokowywania i jest wyposażony w klawiaturę, a także czujnik odcisków palców. Blokadę można również odblokować za pomocą aplikacji.
Smart Home

Anker posiada niezwykle szeroką gamę produktów dla inteligentnego domu, takich jak kamery monitorujące, pod marką Eufy. W tym kontekście firma właśnie ogłosiła nowy produkt, C33, który jest inteligentnym zamkiem do drzwi z klamką. Model ten został zaprojektowany w celu ułatwienia odblokowywania za pomocą różnych metod odblokowywania.

Blokada drzwi obsługuje zarówno Bluetooth 5.0, jak i WiFi 802.11 b/g/n, które są również powszechnie używane do integracji z inteligentnym domem, a Bluetooth może być używany do ustanowienia bezpośredniego połączenia między inteligentną blokadą drzwi a smartfonem. Wyświetlone zdjęcie pokazuje również, w jaki sposób zamek można odblokować zdalnie za pomocą odpowiedniej aplikacji.

C33 jest również wyposażony w czujnik odcisków palców, który umożliwia szybkie i bezpieczne odblokowanie inteligentnych zamków bez konieczności używania smartfona lub klucza. Zintegrowana jest również klawiatura kodowa, umożliwiająca otwarcie zamka za pomocą kodu. Ułatwia to przekazanie kodu, na przykład znajomym lub w przypadku wynajmu domu (na krótki czas).

Zamek jest zasilany bateriami AA, jest chroniony przed kurzem i wodą zgodnie z normą IP53, a żywotność baterii ma wynosić do 12 miesięcy. Data premiery nie została określona: Anker stwierdza jedynie, że C33 "będzie wkrótce dostępny do zamówienia za pośrednictwem Amazon za 159,99 USD".

Możliwa alternatywa: Proszę kupić Philips WiFi Smart Door Lock od Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Anker: Nowy inteligentny zamek do drzwi z wieloma opcjami odblokowywania i czujnikiem linii papilarnych w drodze
Silvio Werner, 2024-06- 9 (Update: 2024-06- 9)