Notebookcheck Logo

Samsung publikuje nowy harmonogram wydań Android 14 i One UI 6 dla ponad 40 urządzeń

One UI 6 powinien zacząć lądować na kilku tabletach przed końcem miesiąca. (Źródło obrazu: Samsung)
One UI 6 powinien zacząć lądować na kilku tabletach przed końcem miesiąca. (Źródło obrazu: Samsung)
Samsung powrócił z nowym harmonogramem wydań One UI 6 dla wielu urządzeń. Tym razem firma umieściła ponad 40 urządzeń na liście aktualizacji Android 14, która potrwa do lutego 2024 roku.
Android Galaxy S Smartphone Tablet Software

Samsung Niemcy opublikował poprawiony harmonogram wdrażania One UI 6, kilka godzin po tym, jak jego amerykańskie odpowiedniki opublikowały aktualizacje dla Galaxy A54, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Flip5 iGalaxy Z Fold5(obecnie 1 299 USD na Amazon). Dla porównania, nowy harmonogram wydawniczy Samsunga pojawia się mniej więcej tydzień po ostatnimktórego firma szybko usunięty z dystrybucji. Nawiasem mówiąc, podczas gdy poprzedni harmonogram wydawniczy firmy zawierał ponad 30 urządzeń, najnowszy zwiększa liczbę o kolejne 10.

Na chwilę obecną Samsung zakończył dystrybucję One UI 6 tylko dla Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra. Jednakże Galaxy Seria S22 zaczęła otrzymywać aktualizacje Android 14 w USA kilka dni temu. W oparciu o poniższą listę, modele te nie będą jednak kwalifikować się do One UI 6 w Europie do przyszłego miesiąca. To samo dotyczy innych starszych flagowców, takich jak Galaxy Z Fold4 i Galaxy Z Fold3między innymi.

I odwrotnie, Samsung powinien zacząć aktualizować Galaxy Z Fold5 iGalaxy Z Flip5do One UI 6 jeszcze w tym miesiącu w Europie, co już rozpoczęło się w USA. Podobnie, nowy harmonogram wydań Samsunga wymienia Galaxy A54 i Galaxy A34 5G jako oczekujące na aktualizację Android 14 przed końcem miesiąca. Co zaskakujące, tak jest w przypadku Galaxy Tab S6 Lite a także flagowych modeli Samsunga Galaxy Tab S9. Tymczasem firma będzie nadal aktualizować smartfony ze średniej i podstawowej półki przez całą zimę do lutego 2024 roku. Proszę zapoznać się z poniższą listą, aby uzyskać pełne uprawnienia do One UI 6. Jak zawsze, terminy mogą ulec zmianie, szczególnie w przypadku tych, których okno wydania nie nastąpi przez kilka kolejnych miesięcy.

(Źródło obrazu: SamMobile)
(Źródło obrazu: SamMobile)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Samsung publikuje nowy harmonogram wydań Android 14 i One UI 6 dla ponad 40 urządzeń
Alex Alderson, 2023-11-23 (Update: 2023-11-23)