Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy Ceny Buds3 i Buds3 Pro podobno wyciekły przed oficjalną premierą

Galaxy Buds3 i Buds3 Pro będą miały zaktualizowaną, podobną do AirPod konstrukcję trzpienia (źródło obrazu: Samsung Community via @chunvn8888)
Galaxy Buds3 i Buds3 Pro będą miały zaktualizowaną, podobną do AirPod konstrukcję trzpienia (źródło obrazu: Samsung Community via @chunvn8888)
Przed oficjalną premierą Galaxy Buds3 i Galaxy Buds3 Pro na Galaxy Unpacked 2024 (10 lipca), słuchawki douszne Samsunga zostały zauważone na południowokoreańskiej stronie detalicznej wraz z ich cenami. Zgodnie z przeciekiem, Buds3 Pro zadebiutują w cenie 214 USD, podczas gdy Buds3 zostaną zaprezentowane za 147 USD.
Leaks / Rumors Galaxy S Audio Wearable

Zaledwie dwa dni przed Galaxy Unpacked 2024 ceny słuchawek Galaxy Buds3 i Buds3 Pro wyciekły do sieci. Lista detaliczna została zauważona przez tipstera @Kuma_Sleepy na południowokoreańskiej stronie internetowej i zgodnie ze zrzutem ekranu udostępnionym na X (dawniej Twitter), Samsung tak naprawdę nie podniósł ceny w odniesieniu do Galaxy Buds2 i Buds2 Pro, w przeciwieństwie do tego, co wskazywały poprzednie przecieki. Na wyciekającym obrazie, Galaxy Buds3 Pro zostały wymienione na stronie internetowej za 296 700 KRW (około 214 USD w momencie pisania tego tekstu), podczas gdy jego rodzeństwo o niższej specyfikacji miało cenę 203 700 KRW (~ 147 USD).

Cena może być tutaj jedynym wspólnym czynnikiem; Samsung planuje wprowadzić zupełnie nowy projekt dla Buds3 (i Pro) w połączeniu z kilkoma nowymi funkcjami. Wcześniejsze przecieki ujawniły prawie wszystko, co można wiedzieć o Galaxy Buds3 i Buds3 Pro. Najbardziej zauważalną zmianą musi być konstrukcja, z trzpieniem przypominającym AirPod, który pojawia się po raz pierwszy w katalogu projektowym Samsunga. Słuchawki najprawdopodobniej będą obsługiwać gest szczypania lub ściskania w celu sterowania odtwarzaniem multimediów, a trzonki będą również wyposażone w sterowanie dotykowe. Jedną z wielu kluczowych aktualizacji jest podobno bezprzewodowy kodek o wyższej jakości, który może dać mu przewagę na rynku. Na zrzucie ekranu, który wyciekł, widoczne są dwa warianty Buds3 bez silikonowej końcówki - jeden czarny i jeden biały. Z drugiej strony Buds3 Pro mają silikonową końcówkę i są wymienione w jednym białym kolorze. Wcześniej wyciekłe zdjęcia wkładek dousznych są dostępne tutaj.

Samsung ma również wypuścić Galaxy Watch Ultra i Galaxy Watch 7 wraz z Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 10 lipca. Większość szczegółów jest już jawna, a oficjalna premiera jest tuż za rogiem, co oznacza, że klienci nie będą musieli czekać zbyt długo.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Samsung Galaxy Ceny Buds3 i Buds3 Pro podobno wyciekły przed oficjalną premierą
Anubhav Sharma, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)