Notebookcheck Logo

Klawiatury Razer Huntsman V3 Pro otrzymują aktualizację oprogramowania układowego z trybem Snap Tap do szybkiej zmiany kierunku

Seria Razer Huntsman oferuje ważne funkcje dla konkurencyjnych gier. (Źródło obrazu: Razer)
Seria Razer Huntsman oferuje ważne funkcje dla konkurencyjnych gier. (Źródło obrazu: Razer)
Nowa aktualizacja oprogramowania układowego dla Razer Huntsman V3 Series wprowadza tryb Snap Tap dla graczy. Umożliwia on szybką zmianę kierunku bez konieczności zwalniania już naciśniętego przycisku kierunkowego.
Accessory Gaming Desktop Sports / e-Sports

Klawiatury Klawiatury Razer Huntsman V3 Pro oferują niezbędne funkcje do rywalizacji w grach, w tym analogowe optyczne przełączniki klawiszy z funkcją szybkiego wyzwalania i indywidualnie przypisywanymi punktami wyzwalania. Darmowa aktualizacja firmware dla klawiatur Huntsman (V3 Pro w wersjach pełnowymiarowych, TKL i 60%) oferuje teraz tryb Snap Tap. Funkcja ta nadaje priorytet dwóm ostatnim naciśniętym klawiszom bez konieczności zwalniania pierwszego naciśniętego klawisza.

Rywalizujący gracze, gdzie milisekundy mogą decydować o wyniku meczu, przekonają się, że tryb Snap Tap pozwala im kontrolować swoje ruchy płynniej i szybciej. W grach takich jak Counter-Strike 2 lub Valorant, strzały stają się mniej celne w miarę poruszania się, więc ważne jest, aby stać nieruchomo podczas strzelania. Profesjonalni gracze używają kontratakowania, które jest ewolucją normalnego ruchu z boku na bok (strafing).

Na przykład podczas kontrataku przycisk D służy do poruszania się w prawo od osłony, a następnie przycisk A służy do poruszania się w lewo. Nowy tryb Snap Tap firmy Razer został zaprojektowany, aby pomóc w tej interakcji między osłoną a celnymi strzałami, ponieważ rywalizujący gracze nie muszą już podnosić palców między naciśnięciami przycisków. Pozwala to na natychmiastowe zmiany kierunku, które oszczędzają milisekundy i czasami mogą stanowić różnicę w grze.

Bezpłatna aktualizacja firmware dla klawiatur Huntsman V3 Pro(kup Huntsman V3 Pro TKL na Amazon) z nowym trybem Snap Tap będzie wdrażana stopniowo za pośrednictwem oprogramowania Razer Synapse, które musi mieć najnowszą wersję, aby otrzymać aktualizację. Razer oferuje również oddzielne narzędzie do aktualizacji oprogramowania układowego dla systemu Windows, które można pobrać ze strony wsparcia Razer https://mysupport.razer.com/app/answers/detail/a_id/4166/~/software-and-firmware-updates-for-razer-peripherals.

Quelle(n)

Razer (informacja prasowa)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Klawiatury Razer Huntsman V3 Pro otrzymują aktualizację oprogramowania układowego z trybem Snap Tap do szybkiej zmiany kierunku
Alexander Pensler, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)