Notebookcheck Logo

RedMagic VC Cooler 5 Pro twierdzi, że obniża temperaturę telefonu do -12 stopni Celsjusza

Nubia wprowadza RedMagic VC Cooler 5 Pro o wydajności chłodzenia do 36 W (źródło obrazu: RedMagic)
Nubia wprowadza RedMagic VC Cooler 5 Pro o wydajności chłodzenia do 36 W (źródło obrazu: RedMagic)
Oprócz sprzedaży telefonów do gier, Nubia oferuje również akcesoria do gier. Wśród nowo wprowadzonych jest RedMagic VC Cooler 5 Pro. Ale ten cooler nie jest przeznaczony tylko dla smartfonów Nubia. Jest kompatybilny z szeroką gamą telefonów. Co ważniejsze, twierdzi, że obniża temperaturę telefonu do -12 stopni Celsjusza (10,4 stopni Fahrenheita).
Smartphone Gaming Accessory Gadget

Chociaż mogą Państwo znać Nubię z jej linii telefonów do gierfirma ma również w swoim portfolio akcesoria https://global.redmagic.gg/collections/redmagic-accessories. Jednym z niedawno wprowadzonych akcesoriów jest RedMagic VC Cooler 5 Pro. Ale nie jest on przeznaczony tylko dla smartfonów Nubia. Jest on przeznaczony do zatrzaskiwania z tyłu szerokiej gamy telefonów.

Dokładniej mówiąc, ma magnetyczną konstrukcję, dzięki czemu jest kompatybilny z iPhone'em 12 i nowszymi. Dla telefonów, które nie mają wsparcia dla Akcesoriów podobnych do MagSafe nubia oferuje tylny klips. Oznacza to, że VC Cooler 5 Pro powinien działać na prawie wszystkich nowoczesnych smartfonach.

Chłodzenie telefonu komórkowego jest wyposażone w chłodzoną cieczą komorę parową (VC) z dedykowanym wentylatorem chłodzącym. Wentylator ten posiada siedem łopatek i może obracać się z prędkością do 5500 RPM. Chociaż może się wydawać, że są to zwykłe specyfikacje dla chłodziarek do smartfonów, wydajność chłodzenia VC Cooler 5 Pro jest tym, co naprawdę go wyróżnia.

Według Nubii, dzięki 36-watowemu chłodzeniu, ten cooler do telefonów RedMagic może obniżyć temperaturę smartfona do -12 stopni Celsjusza (10,4 stopni Fahrenheita). Firma twierdzi ponadto, że VC Cooler 5 Pro może obniżyć temperaturę smartfona z 28 stopni (82,4 stopni Fahrenheita) do 0 stopni Celsjusza (32 stopni Fahrenheita) w pół minuty.

Taki poziom spadku temperatury powinien zapewnić spójne wrażenia z gry na obsługiwanych smartfonach. Oczywiście nie jest to rozwiązanie tylko dla graczy. RedMagic VC Cooler 5 Pro można wykorzystać do chłodzenia telefonu podczas nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości.

Inne zalety coolera do smartfonów obejmują przezroczystą konstrukcję z podświetleniem RGB, cichą pracę i wsparcie dla aplikacji RedMagic Goper na Android. Aplikacja oferuje kontrolę nad różnymi parametrami, takimi jak oświetlenie RGB i intensywność chłodzenia. Jeśli chodzi o cenę, VC Cooler 5 Pro będzie dostępny od 15 kwietnia w cenie 59 USD. Zestaw coolera i tylnego klipsa będzie kosztował 64 USD. Jeśli szukasz czegoś podobnego, co jest już dostępne, sprawdź Black Shark FunCooler 3 Pro na Amazon.

Tylny klips dla szerokiej kompatybilności (źródło obrazu: RedMagic)
Tylny klips dla szerokiej kompatybilności (źródło obrazu: RedMagic)
VC Cooler 5 Pro Desgin (Źródło obrazu: RedMagic)
VC Cooler 5 Pro Desgin (Źródło obrazu: RedMagic)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > RedMagic VC Cooler 5 Pro twierdzi, że obniża temperaturę telefonu do -12 stopni Celsjusza
Abid Ahsan Shanto, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)