Notebookcheck Logo

Realme GT 6 został zatwierdzony do użytku w USA, Europie i Indiach przed premierą

GT5 Pro. (Źródło: Realme)
GT5 Pro. (Źródło: Realme)
GT 6 5G ma teraz zadebiutować jako pierwszy w historii smartfon Realme z nowym procesorem Snapdragon 8s Gen 3. Uważa się również, że urządzenie zostanie uruchomione ze specyfikacjami premium, takimi jak Android 14 po wyjęciu z pudełka i baterią o pojemności wygodnie przekraczającej 5000 mAh. Podobno został certyfikowany przez grupy takie jak FCC, co sugeruje, że może nawet uzyskać globalną premierę, zaprzeczając swojemu poprzednikowi.
5G Android Benchmark Leaks / Rumors Smartphone Storage

Realme's następny flagowej serii według najnowszych przecieków jest już w drodze. Najwyraźniej został on przedstawiony jako bezpośredni następca modelu GT5 przez Indonesia Telecom, we wskazówce, która może również określać jego numer modelu jako RMX3851.

Jak dotąd nie ma żadnych plotek na temat wyglądu "GT 6", chociaż obecnie jest on malowany jako iteracyjnie aktualizowany GT5 Pro z procesorem Snapdragon 8s Gen 3 w miejsce 8 Gen 3. Nowa lista Geekbench może nadać temu pomysłowi większą wagę, oceniając RMX3851 jako urządzenie z odmianą platformy Qualcomm pineapple z taktowaniem ograniczonym do 3.01GHz i 16 GB pamięci RAM.

Ten sam numer modelu pojawił się w nowych zgłoszeniach przez FCC, BISi Eurofinsz których ostatni wskazuje na premierę GT 6 z "różnicami grupowymi UE".

Niektóre z tych ofert wydają się potwierdzać specyfikacje, takie jak 5G, Wi-Fi 6 i NFC - a także łączą GT 6 z baterią o łącznej pojemności znamionowej 5,500mAh (lub dwukrotność wartości 2750 mAh wspomnianej przez FCC) - nawet więcej niż w GT5 Pro, jeśli są dokładne.

Interfejs Realme UI 5.0-gT 6 ma również towarzyszyć warianty takie jak Neo6 SE z przełomową neo6 SE z przełomową specyfikacją szczytowej jasności wyświetlacza - ciekawie będzie zobaczyć, czy jego flagowy odpowiednik również ją otrzyma.

Proszę kupić Realme 12 5G na Amazon.in

GT 6 został ujawniony z nazwy...
GT 6 został ujawniony z nazwy...
...i numer modelu...
...i numer modelu...
...podobnie jak większość jego specyfikacji. (Źródło: Indonesia Telecom, BIS, FCC, Eurofins, Geekbench via MySmartPrice)
...podobnie jak większość jego specyfikacji. (Źródło: Indonesia Telecom, BIS, FCC, Eurofins, Geekbench via MySmartPrice)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Realme GT 6 został zatwierdzony do użytku w USA, Europie i Indiach przed premierą
Deirdre O'Donnell, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)