Notebookcheck Logo

Pojawiła się nowa aktualizacja beta smartwatcha Garmin Fenix 6, która rozwiązuje problem z wyłączaniem się urządzenia

Garmin udostępnił oprogramowanie w wersji beta 26.96 dla Fenix 6S i innych powiązanych smartwatchy. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin udostępnił oprogramowanie w wersji beta 26.96 dla Fenix 6S i innych powiązanych smartwatchy. (Źródło obrazu: Garmin)
Oprogramowanie Garmin w wersji beta 26.96 jest już dostępne dla smartwatchy Fenix 6, MARQ, Enduro, Tactix Delta i Quatix 6. W poście na forum ogłaszającym aktualizację, zespół Garmin potwierdził, że jest to stopniowe wdrażanie. Oprogramowanie wprowadza poprawkę błędu, który mógł powodować wyłączanie się urządzeń.
Smartwatch Wearable

Garmin ogłosił aktualizację beta dla smartwatchy Fenix 6, MARQ, Enduro, Tactix Delta i Quatix 6, wersja 26.96. Oczekuje się, że oprogramowanie będzie jednym z ostatnich wydań testowych przed wydaniem stabilnej aktualizacji dla wszystkich urządzeń do noszenia. W związku z tym jest to stosunkowo niewielka aktualizacja beta, zawierająca tylko jedną poprawkę błędu dla tych smartwatchy.

W dzienniku zmian dla wersji beta 26.96 Garmin zauważa, że rozwiązano problem powodujący wyłączanie się "urządzeń sportowych". Niestety, firma nie wymienia dokładnie, dla których produktów był to problem. Szersza lista wszystkich zmian od wersji 26.00 obejmuje nowe funkcje, takie jak kopia zapasowa i przywracanie ustawień urządzenia, podzielone śledzenie jazdy na nartach i ulepszone losowanie muzyki dla niektórych modeli.

Podobnie jak w przypadku innych wersji beta, jest to stopniowe wdrażanie; zgodnie z ostatnią aktualizacją zespołu Garmin, około 50% użytkowników powinno już mieć aktualizację. Oprogramowanie można sprawdzić ręcznie, przechodząc do Menu > System > Aktualizacja oprogramowania > Sprawdź aktualizacje. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Garmin ogłosi kolejną stabilną aktualizację dla modeli takich jak smartwatch Fenix 6 Pro i innych powiązanych urządzeń do noszenia.

Dziennik zmian oprogramowania w wersji beta 26.96. (Źródło obrazu: Garmin)
Dziennik zmian oprogramowania w wersji beta 26.96. (Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Pojawiła się nowa aktualizacja beta smartwatcha Garmin Fenix 6, która rozwiązuje problem z wyłączaniem się urządzenia
Polly Allcock, 2024-04-27 (Update: 2024-04-27)