Notebookcheck Logo

Plecak Sanko Cool Fan sprawi, że gorące letnie dni staną się nieco mniej upalne

Plecak Sanko Cool Fan z aktywnym chłodzeniem (źródło obrazu: PR TIMES)
Plecak Sanko Cool Fan z aktywnym chłodzeniem (źródło obrazu: PR TIMES)
W sprzedaży za równowartość około 59 USD od wczoraj, za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Sanko, bezpośrednio zarządzanych sklepów i różnych stron trzecich, ten nowy plecak ma wbudowany wentylator elektryczny i ma rozsądną pojemność 18 litrów. Dwa wentylatory mogą być zasilane za pomocą zasilacza USB, który nie jest dołączony do zestawu.
Accessory Gadget

Chociaż niektórzy mogą nadal uważać ten pomysł za niedorzeczny, globalne ocieplenie prowadzi do pojawienia się wielu rozwiązań chłodzących, które można zabrać w podróż, zarówno aktywnych, jak i pasywnych. Japońska marka Sanko oferuje rozwiązanie chłodzące w postaci plecaka, który może pomieścić laptopa o przekątnej do 16 cali za pomocą systemu dwóch wentylatorów. Nie ma jednak dołączonego źródła zasilania, ale każda przenośna bateria może zapewnić wystarczającą autonomię nawet przy ustawieniu dużej prędkości wentylatora.

Plecak Sanko Cool Fan mierzy 29 x 58 x 17 cm (11,42 x 22,83 x 6,69 cala) i waży 1,3 kg (2,87 funta) bez baterii. Na szczęście nie potrzebuje on potężnego zasilacza o pojemności 20 000 mAh, aby zapewnić chłodzenie przez długi, gorący letni dzień. Zgodnie z oficjalną informacją prasową, bateria o pojemności 10 000 mAh może zapewnić użytkownikowi tego plecaka 4 godziny szybkiego chłodzenia, 10 godzin autonomii przy średnim ustawieniu i aż 25 godzin, gdy wentylatory pracują z najniższą prędkością. Biorąc pod uwagę te liczby, nawet mały powerpack o pojemności 5000 mAh powinien być wystarczający dla większości użytkowników. Chociaż w opakowaniu detalicznym nie ma baterii, jest na nią dedykowana wewnętrzna kieszeń.

Oprócz powyższych szczegółów, zainteresowani powinni wiedzieć, że ten plecak ma przednią kieszeń, wewnętrzną kieszeń, a także uchwyt na butelkę, który znajduje się po lewej stronie. Jedynym dostępnym kolorem jest czarny, a cena wynosi 9,480 jenów, czyli obecnie około 59 dolarów. Chociaż na razie nie ma informacji o dostępności plecaka Sanko Cool Fan poza Japonią, na Amazon jest już dostępnych kilka interesujących podobnych opcji. Taka opcja, obecnie wyceniona na 59,99 USD, pochodzi ze sklepu HJDHS o dość ogólnej nazwie Cooling Backpack Ventilation Frame with Fans - Sweat Proof Airflow Backpack Breathable Lightweight Daypack for Hiking Outdoor, a także podobnym wyglądzie i funkcjach.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Plecak Sanko Cool Fan sprawi, że gorące letnie dni staną się nieco mniej upalne
Codrut Nistor, 2024-07-10 (Update: 2024-07-10)