Notebookcheck Logo

Pixel Watch 2: Wyciek ujawnia nowe metalowe paski do smartwatcha Google drugiej generacji

Pixel Watch 2 powinien mieć lepszą żywotność baterii i wydajność w porównaniu do swojego poprzednika. (Źródło obrazu: 9to5Google)
Pixel Watch 2 powinien mieć lepszą żywotność baterii i wydajność w porównaniu do swojego poprzednika. (Źródło obrazu: 9to5Google)
Pixel Watch 2 może mieć praktycznie taką samą konstrukcję jak jego poprzednik. Wygląda jednak na to, że Google ma nadzieję, że para nowych metalowych pasków pomoże odróżnić smartwatch drugiej generacji od oryginalnego Pixel Watch.
Android Google Pixel Smartwatch Leaks / Rumors

Google potwierdziło już swoje zamiary zaoferowania zegarka Pixel Watch drugiej generacji, który zadebiutuje 4 października wraz z modelem Pixel 8 i Pixel 8 Pro. Dla porównania, wygląda na to, że Google wprowadziło kilka zmian sprzętowych między Pixel Watch i Pixel Watch 2, takich jak nowy układ czujników zdrowia i certyfikat IP68. ThePixel Watchi Pixel Watch 2 będą wyglądać niemal identycznie, co już wcześniej omówione wcześniej.

Obecnie Google zachowało większość zmian międzyPixel Watchi Pixel Watch 2 w tajemnicy. Oczekuje się jednak, że ten drugi będzie wyposażony w Snapdragon W5 Gen 1potężniejszy chipset niż Exynos 9110 który Google zawarł w pierwszym. 9to5Google ujawniło teraz nowy własny pasek do zegarka, który Google może również wprowadzić 4 października. Nawiasem mówiąc, wszelkie nowe paski do zegarków powinny być wstecznie kompatybilne z pierwszymPixel Watch.

Z jednej strony, 9to5Googletwierdzi, że Google w końcu planuje wypuścić swój mediolański pasek, akcesorium, które zaprezentowało w zeszłym roku, ale ostatecznie zdecydowało się nie sprzedawać. Podczas gdy ceny są nieznane na tym etapie, Google pierwotnie reklamował pasek do zegarka za 129,99 USD. Z drugiej strony, 9to5Googlepodniósł pokrywę na opasce Metal Slim, o której FCC wspomniał w zeszłym miesiącu w swoim wstępnym dokumencie dotyczącym Pixel Watch 2. Niestety, nie jest jasne, ile będzie kosztować ten nowy pasek do zegarka, chociaż Google pobierał 199,99 USD za swoje metalowe paski do zegarków pierwszej generacji.

(Źródło obrazu: 9to5Google)
(Źródło obrazu: 9to5Google)
(Źródło obrazu: 9to5Google)
(Źródło obrazu: 9to5Google)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Pixel Watch 2: Wyciek ujawnia nowe metalowe paski do smartwatcha Google drugiej generacji
Alex Alderson, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)