Notebookcheck Logo

OPPO A2 Pro uruchamia się z połyskiem premium nad specyfikacją średniej klasy Android

A2 Pro. (Źródło: OPPO)
A2 Pro. (Źródło: OPPO)
OPPO wypuściło nowe urządzenie z okrągłym garbem na rynek smartfonów Android. Jednak pomimo tego podobieństwa do flagowej serii Find X6, A2 Pro ma średniej klasy chipset MediaTek i podwójne tylne kamery. Niemniej jednak może pochwalić się wyświetlaczem 120 Hz, do 12 GB pamięci RAM i opcją wykończenia ze skóry wegańskiej.
5G Android Launch Smartphone

Telefon Seria OPPO A oficjalnie przeszła na Pro po raz pierwszy ze swoim najnowszym wariant. Odziedziczył on duży centralny dysk garb tylnej kamery, który, choć nie jest Marki Hasselbladma stylową obwódkę, która wyraźnie ma przypominać wysokiej klasy obiektyw obiektyw.

Pomimo tego niewielkiego podobieństwa do Find X6 Proszybko staje się oczywiste, że A2 Pro jest rebranding modelu Realme 11 Proaż do 6,7-calowego zakrzywionego wyświetlacza AMOLED FHD + napędzanego przez Dimensity 7050 SoC i 67W ładowanie baterii o pojemności 5000 mAh.

Z drugiej strony, i pomimo normalnego entuzjazmu OPPO dla fotografii mobilneja2 Pro ma tylko 2 tylne kamery: stosunkowo niskiej rozdzielczości 64 MP i czujnik głębi 2 MP. Znajdują się one w blat kuchenny chociaż pozostałe 2 okręgi zawierają tylko lampę błyskową i dekoracyjny akcent, który pasuje do koloru SKU urządzenia.

Niemniej jednak A2 Pro jest droższy niż 11 Pro w momencie premiery, zaczynając od 1799 juanów (~ USD) za model z 8 GB pamięci RAM/256 GB pamięci wewnętrznej, wzrastając do 2,399 juanów (~ USD) za topowy SKU 12 GB/512 GB, z których oba są wykończone szkłem (w odcieniach Twilight lub Vast Black) lub wegańska skóra (Desert Brown).

Ceny te mogą mieć coś wspólnego ze statusem A2 Pro jako pierwszych urządzeń, które zostaną uruchomione w ramach OPPO nowy program rozszerzonej gwarancji na rynek chiński, w ramach którego jego bateria jest gwarantowana wymiana, jeśli jej zdrowie spadnie do 80% lub mniej w ciągu pierwszych 4 lat użytkowania.

Znajdź OPPO A78 na Amazon

Nowy A2 Pro we wszystkich 3 kolorach. (Źródło: OPPO CN)
Nowy A2 Pro we wszystkich 3 kolorach. (Źródło: OPPO CN)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > OPPO A2 Pro uruchamia się z połyskiem premium nad specyfikacją średniej klasy Android
Deirdre O'Donnell, 2023-09-18 (Update: 2023-09-18)