Notebookcheck Logo

OpenAI uwalnia ChatGPT-4 z imponującymi nowymi funkcjami

AI ewoluuje (Image Source: TheAIGrid)
AI ewoluuje (Image Source: TheAIGrid)
Oprócz tego, że ChatGPT-4 jest inteligentniejszy i bardziej użyteczny niż kiedykolwiek wcześniej, ma teraz dostęp do Internetu i może analizować do 25 000 słów w celu dostarczenia kompleksowych rozwiązań. Dodatkowo, chatbot może skanować przesłane zdjęcia i formułować rozwiązania w oparciu o elementy zidentyfikowane na obrazach.
AI Software

OpenAI zaczyna wałkować ulepszony ChatGPT w wersji 4, ale jest to obecnie dostępne tylko dla abonentów Plus. Nawet ci, którzy korzystają z subskrypcji Plus, mają problemy z dostępem do wszystkich funkcji, ponieważ jest kilka błędów, które wciąż muszą zostać usunięte. Teraz, zaraz po bramie, OpenAI twierdzi, że wersja 4 produkuje nie tylko bardziej użyteczne odpowiedzi, ale także jest bezpieczniejsza. Nie jest do końca jasne, jak to jest bezpieczniejsze dokładnie, ponieważ Bing z jego niezręcznymi halucynacjami jest również oparty na ChatGPT-4.

Poza tymi niedociągnięciami, nowa wersja ma nowe fajne funkcje, które pomagają sprawniej rozwiązywać problemy:

  • Odpowiedzi na czacie mogą zawierać aż 25 000 słów zamiast 3000, a SI może również przeanalizować do 25 000 słów i przeorganizować wszystko w bardziej zwięzłą formę.
  • Użytkownicy mogą teraz przesyłać zdjęcia i prosić SI o udzielenie porady lub wytworzenie pewnych rozwiązań na podstawie obrazu. Istnieje przykład z obrazem przedstawiającym pewne składniki żywności, a SI jest proszona o wymienienie kilku przepisów, które zawierają te składniki. W innym przykładzie, ktoś przesłał zdjęcie jakiegoś kodu html napisanego na serwetce, a SI udało się wyprowadzić ten kod do w pełni funkcjonalnej strony internetowej.
  • ChatGPT wydaje się mieć teraz dostęp do Internetu, więc nie jest ograniczony do danych, na których był szkolony.
  • Zwiększone możliwości rozumowania.

Ponadto OpenAI wymienia kilka przypadków użycia w świecie rzeczywistym, które korzystają z nowej wersji:

  • Duolingo umożliwia użytkownikom szybszą i bardziej efektywną naukę języka obcego.
  • Be My Eyes (Bądź moimi oczami) - aplikacja na telefon, która analizuje etykiety żywności i podaje więcej informacji o składnikach, zdrowych nawykach itp.
  • Usprawnij doświadczenia użytkowników i zwalczaj oszustwa na Stripe.
  • Finansowe zarządzanie majątkiem na stronie Morgan Stanley.
  • Inteligentne korepetycje na stronie Khan Academy.
  • Zachowanie języka dla niektórych krajów jak Islandia.

 

Kup książkę ChatGPT dla początkujących: Przewodnik krok po kroku po tworzeniu wspaniałych propozycji na Amazon

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OpenAI uwalnia ChatGPT-4 z imponującymi nowymi funkcjami
Bogdan Solca, 2023-03-16 (Update: 2023-03-16)