Notebookcheck Logo

Opcja fabrycznego internetu Starlink w przyczepach kempingowych Airstream i Jayco z darmowym miesiącem usługi

Integracja Starlink w kamperach THOR (zdjęcie: THOR)
Integracja Starlink w kamperach THOR (zdjęcie: THOR)
Przyszłe kampery Airstream, Jayco, Entegra Coach i Tiffin RV firmy THOR można zamówić z fabrycznie zainstalowanym Internetem Starlink. Fabryczna integracja gwarantuje prędkość do 50Mb/s, nawet gdy sieć satelitarna SpaceX jest przeciążona, a THOR da miesiąc usługi Starlink RV za darmo.
Business

THOR Industries, amerykański producent OEM dla zmotoryzowanych RV, który stoi za tak kultowymi markami pojazdów rekreacyjnych jak Airstream, Entegra Coach, Jayco czy Tiffin, stał się pierwszą firmą oferującą fabryczną integrację Internetu satelitarnego Starlink w swoich RV. Przyszli klienci THOR będą mogli kupić Airstream lub Jayco z płaskim, wydajnym Starlink RV wyposażenie jako dodatkową opcję.

Wyłączna umowa ze SpaceX Elona Muska i fabryczna instalacja sprzętu Starlink zapewni lepszą satelitarną łączność internetową w podróży z gwarantowaną prędkością do 50 Mb/s nawet w czasach zatorów. Nie tylko to, ale każdy wyposażony w Internet satelitarny pojazd rekreacyjny otrzyma jeden miesiąc usługi Starlink RV za darmo po pierwszej aktywacji. Według prezesa i dyrektora generalnego THOR Industries, Boba Martina:

Ta umowa to duży krok w kierunku zapewnienia stałego połączenia z Internetem dla kamperów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, utrzymywanie kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, czy też strumieniowe przesyłanie rozrywki, niezawodne połączenie internetowe jest niezbędne dla współczesnego kampera. Starlink pomoże firmie THOR podnieść poziom doświadczeń właścicieli kamperów i stworzy kolejny ważny punkt różnicowania dla rodziny firm THOR.

Jeśli chodzi o SpaceX, to wciąż podpisuje klientów komercyjnych dla swoich usług biznesowych Starlink, który jest teraz dostępny nie tylko dla tłumu RV, ale także dla firm rejsowych, a nawet linii lotniczych, z Elon Musk niedawno doradzając, że samolot Starlink może być tak szybki, jak stałe łącze szerokopasmowe. SpaceX VP of Business Operations Chad Gibbs również namaścił nowe partnerstwo biznesowe:

Jesteśmy podekscytowani współpracą z THOR, Airstream, Entegra Coach, Jayco i Tiffin, aby przynieść Starlink do właścicieli RV na całym świecie. Zapewniając zmieniającą się na lepsze łączność w odległych miejscach, zarówno zaparkowanych, jak i w ruchu, Starlink rozszerza granice tego, gdzie właściciele kamperów mogą zwiedzać, pozostając jednocześnie w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

Cena za, powiedzmy, fabryczną integrację Starlink RV z Internetem w przyczepie Airstream nie jest jeszcze jasna, ale będzie można ją dodać jako opcję podczas zakupu dla modeli z 2023 roku już wkrótce.

Kup urządzenie TP-Link 5GHz AC867 Long Range Outdoor CPE na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Opcja fabrycznego internetu Starlink w przyczepach kempingowych Airstream i Jayco z darmowym miesiącem usługi
Daniel Zlatev, 2023-01-19 (Update: 2023-01-19)