Notebookcheck Logo

ONEXPLAYER ONEXFLY: One-netbook potwierdza pełną wycenę swojego kolejnego handhelda do gier

ONEXFLY jest częścią marki ONEXPLAYER firmy One-netbook. (Źródło obrazu: One-netbook)
ONEXFLY jest częścią marki ONEXPLAYER firmy One-netbook. (Źródło obrazu: One-netbook)
One-netbook ogłosił teraz pełne szczegóły cenowe i konfiguracje ONEXFLY, swojego kolejnego gamingowego handhelda. Dostępny tylko z procesorem AMD Ryzen 7 7840U APU, One-netbook planuje oferować ONEXFLY w pięciu jednostkach SKU, aż do wersji z 64 GB pamięci RAM i 4 TB pamięci masowej.
AMD Gaming Windows

W zeszłym tygodniu One-netbook ujawnił wstępne ceny ONEXFLY, najnowszego urządzenia z serii ONEXPLAYER. Jak omówiliśmy w tamtym czasiefirma miała nadzieję zaoferować 7-calowy handheld do gier za 739 USD. Jednak cena ta zostałaby utrzymana tylko wtedy, gdyby wystarczająca liczba osób zakupiła "Mega Bundle", pakiet akcesoriów składający się z etui, karty MicroSD i osłony ekranu.

Następnie firma przedstawiła pełne informacje na temat cen ONEXFLY, a także konfiguracje pamięci, w których urządzenie będzie dostępne. Według firmy, ONEXFLY będzie dostępny tylko z procesorem Ryzen 7 7840U, APU AMD Zen 4 i RDNA 3, który stał się wyborem dla gamingowych handheldów obecnej generacji. Podobno ONEXFLY będzie zaczynał się od 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej, z czterema innymi SKU do flagowego wariantu 64 GB pamięci RAM i 4 TB pamięci masowej.

One-netbook potwierdził, że okres promocyjny Mega Bundle zakończy się 31 lipca. I odwrotnie, dopiero okaże się, kiedy ONEXFLY będzie można zamówić za pośrednictwem Indiegogo. Należy pamiętać, że brakuje około jednej trzeciej do osiągnięcia progu Mega Bundle, co oznacza, że ONEXFLY może kosztować więcej niż 739 USD. Jeśli tak się stanie, One-netbook sugeruje, że zamiast tego cena będzie zaczynać się od 799 USD, przy wzroście o 60 USD dodanym do wszystkich SKU. Pełne informacje na temat cen można znaleźć na poniższym zrzucie ekranu.

(Źródło obrazu: One-netbook)
(Źródło obrazu: One-netbook)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 07 > ONEXPLAYER ONEXFLY: One-netbook potwierdza pełną wycenę swojego kolejnego handhelda do gier
Alex Alderson, 2023-07-27 (Update: 2023-07-27)