Notebookcheck Logo

Nubia Flip 5G: Globalna data premiery potencjalnie przystępnego cenowo składanego smartfona

Flip 5G. (Źródło: Nubia)
Flip 5G. (Źródło: Nubia)
Fani składanych smartfonów mogą mieć tylko nadzieję, że Nubia nie żartuje: marka ogłosiła, że zamierza teraz wypuścić "Better Flip for All" na rynek międzynarodowy w kwietniu 2024 roku. Urządzenie ma częstotliwość odświeżania 120 Hz dla głównego wyświetlacza w stylu Samsung Galaxy Z Flip5, ale ma znacznie więcej elementów wewnętrznych ze średniej półki za (miejmy nadzieję) rozsądną cenę początkową.
5G Android Foldable Leaks / Rumors Smartphone Touchscreen

Jest on znany jako ZTE Libero Flip w Japonii; jednak Nubia najwyraźniej potwierdziła teraz, że przejdzie na swój branding jako prosty Flip 5G w momencie premiery na rynkach takich jak Europa.

Jak sama nazwa wskazuje, Nubia's Flip 5G ma ten sam podstawowy współczynnik kształtu, co ~ 900 USD Samsung Galaxy Z Flip5jednak uważa się, że mieści się w tym samym przedziale cenowym, co ~ 500 USD Motorola Razr 2023 dzięki swojemu sub-flagowemu Snapdragon 7 Gen 1 SoC.

Z drugiej strony użytkownik nadal otrzymuje 6.9-calowy główny wyświetlacz i baterię 4,310 mAh ze stosunkowo szybkim 33W ładowaniem, nie wspominając o (prawie) charakterystycznej okrągłej obudowie z garbem na wyświetlacz/kamerę.

Jeśli Nubia chce wprowadzić więcej konkurencji do globalnego rynku składany smartfon to wybrała dziwny dzień na ogłoszenie swojej premiery: 1 kwietnia, 2024. Zakładając jednak, że nowy teaser jest prawdziwy, Flip 5G zostanie uruchomiony za 8 dni, 9 kwietnia o godzinie 13:00 czasu środkowoeuropejskiego.

W międzyczasie, Nubia twierdzi, że istnieje szansa na wygranie Flip 5G za darmo w zamian za zapisanie się na listę mailingową https://intl.nubia.com/ online.

Flip 5G jest już w drodze!.. miejmy nadzieję. (Źródło: Nubia)
Flip 5G jest już w drodze!.. miejmy nadzieję. (Źródło: Nubia)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Nubia Flip 5G: Globalna data premiery potencjalnie przystępnego cenowo składanego smartfona
Deirdre O'Donnell, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)