Notebookcheck Logo

Nowy przeciek ujawnia przybliżone okno premiery Marvel's Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2 zadebiutuje podobno gdzieś we wrześniu (image via Insomniac)
Marvel's Spider-Man 2 zadebiutuje podobno gdzieś we wrześniu (image via Insomniac)
Aktor głosowy Tony Todd ujawnił, że Marvel's Spider-Man 2 pojawi się gdzieś we wrześniu 2023 roku. Kampanie marketingowe dla gry mają rzekomo ruszyć w sierpniu, co wskazuje na to, że Sony może zapowiedzieć ją mniej więcej w tym czasie.
Console Gaming Leaks / Rumors

Nadchodząca gra Insomniac na wyłączność PlayStation, Marvel's Spider-Man 2, jest bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów AAA w 2023 roku. Sony nie ujawniło daty premiery, twierdząc, że nastąpi ona w drugiej połowie 2023 roku. Tony Todd, aktor głosowy wcielający się w Venoma w grze, mógł nieumyślnie ujawnić jej wstępną datę premiery.

W odpowiedzi na pytanie jednego z fanów, Todd powiedział, że Marvel's Spider-Man będzie grywalny gdzieś we wrześniu. Reklamy gry zaczną być emitowane w sierpniu, wskazując, że Sony może odsłonić ją w tym czasie. Podczas gdy aktor głosowy przypisuje poślizg "jet lag" w późniejszym tweecie, szkoda została już wyrządzona.

Premiera we wrześniu sprawi, że Marvel's Spider-Man 2 będzie drugim wysokobudżetowym tytułem AAA, który zadebiutuje w tym miesiącu, obok Starfieldktórego premiera została potwierdzona na 6 września. Pierwszy z nich jest jednak ekskluzywny dla PlayStation 5 (jego last-genowa wersja nie została jeszcze ogłoszona), podczas gdy drugi będzie grywalny tylko na PC/Xbox Series S|X.

Biorąc pod uwagę ich platformową ekskluzywność, Marvel's Spider-Man 2 i Starfield powinny mieć coś dla miłośników zarówno PS, jak i Xbox/PC. Zmusi to jednak wielu casualowych graczy do wybrania jednego lub drugiego, ponieważ oba tytuły będą osadzone w ogromnym otwartym świecie i będą wymagały niemałej ilości czasu na ukończenie.

Kup Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 5 na Amazon

Źródło(-a)

Twitter

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Nowy przeciek ujawnia przybliżone okno premiery Marvel's Spider-Man 2
Anil Ganti, 2023-03-22 (Update: 2023-03-22)