Notebookcheck Logo

Nowy laptop do gier ASUS Zephyrus G14 zaprezentowany przed premierą na targach CES 2024

ASUS może wprowadzić nowy design ROG Zephyrus G14 w przyszłorocznym modelu. (Źródło obrazu: ASUS)
ASUS może wprowadzić nowy design ROG Zephyrus G14 w przyszłorocznym modelu. (Źródło obrazu: ASUS)
ASUS potwierdził, że nowy laptop do gier Zephyrus G14 jest już blisko. Pojawienie się na targach CES 2024, następny ASUS Zephyrus G14 wydaje się mieć zmieniony wyświetlacz i zaktualizowany ogólny wygląd.
Gaming Laptop / Notebook

Wcześniej ASUS udostępnił dziś pierwszy zwiastun serii ROG Phone 8, omówiony osobno. Chociaż firma nie ujawniła jeszcze daty premiery, udostępniła spojrzenie na tył swojego kolejnego smartfona do gier, w którym można zobaczyć różne zmiany w stosunku do serii ROG Phone 7. Ponadto ASUS opublikował również krótki film przedstawiający nowy produkt do gier.

Opisany jako "nowy G" w osadzonym filmie poniżej, niewiele informacji jest faktycznie dostarczonych w 53-sekundowym klipie. Niemniej jednak istnieje kilka wskazówek na temat tego, co ASUS mógł zaplanować dla swojego działu ROG. W szczególności wyświetlacz i klawiaturę można zobaczyć w 13 sekundzie, a następnie w około 38 sekundzie z wersją wyświetlacza AniMe Matrix firmy ASUS.

Biorąc pod uwagę wąską szczelinę między końcem klawiatury a krawędzią obudowy, wydaje się, że ASUS drażni się z nowym ROG Zephyrus G14 (obecnie 1 579 USD na Amazon). W oparciu o poniższy film, edycja 2024 ma cieńsze ramki niż poprzednie modele, a także bardziej zaokrągloną pokrywę wyświetlacza. Niestety, inne szczegóły, takie jak wybór procesora ASUS, pozostają na razie nieznane. Firma potwierdziła jednak, że jej "nowy G" zadebiutuje 8 stycznia podczas targów CES 2024.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Nowy laptop do gier ASUS Zephyrus G14 zaprezentowany przed premierą na targach CES 2024
Alex Alderson, 2023-12- 9 (Update: 2023-12- 9)