Notebookcheck Logo

Asus Zenfone 11 Ultra dołączy do serii ROG Phone 8 w 2024 roku

Zenfone 10. (Źródło: Notebookcheck)
Zenfone 10. (Źródło: Notebookcheck)
W tym, co może być mega przeciekiem, jeśli chodzi o smartfony nowej generacji Android od Asusa, ROG Phone 8 i 8 Pro mają oficjalnie zostać wprowadzone na rynek z zaawansowaną łącznością bezprzewodową Bluetooth 5.4. Co więcej, następny ZenFone również będzie miał tę specyfikację - nie wspominając o pierwszym w historii wariancie Ultra. Intrygujący rozwój wydarzeń może wskazywać na znaczącą zmianę w wyborach projektowych w porównaniu do ostatnich kilku lat.
5G Android Audio Gaming Leaks / Rumors Smartphone

Sejsmiczna zmiana pod względem Asus i wzornictwa smartfonów jest w drodze - według Bluetooth SIGprzynajmniej. Zatwierdził on najnowszą serię flagowych urządzeń OEM, które jako jedne z pierwszych będą obsługiwać nowy standard 5.4, co może pomóc im pozostać istotnymi w przestrzeni urządzeń mobilnych w 2024 roku.

Nic dziwnego, że telefony, o których mowa, obejmują ROG Phone 8 i 8 Pro, z których oba będą starały się bronić swojej reputacji za miażdżący benchmark sprzętu w przyszłym roku. Co dziwne, obie nazwy produktów są w zasadzie zgodne z tym samym ASUS_AI2401 numer modelu w nowej certyfikacji, różniąc się jedynie odmianą po dodatkowym podkreśleniu.

W związku z tym ROG Phone 8 to ASUS_AI2401_D lub _E, podczas gdy 8 Pro to ASUS_AI2401_F - z drugiej strony, nawet ten niejasny schemat nazewnictwa nie ma zastosowania przez cały czas, ponieważ ASUS_AI2401_A i _C są w jakiś sposób zarówno 8, jak i 8 Pro w tym samym czasie.

Ta prosta sytuacja, która niepotrzebnie się skomplikowała, może wskazywać na różne SKU pod względem RAM lub pamięci masowej. Co więcej, ostatni i najbardziej intrygujący zwrot akcji ma postać faktu, że istnieje również ASUS_AI2401_H i że jest to Zenfone 11 Ultra.

Nagła zgoda Asusa na ostateczne nazewnictwo smartfonów premium trend może być mile widzianą wiadomością dla niektórych, szczególnie tych, którzy martwili się, że nie będzie nie będzie nowego Zenfone'a w 2024 roku. Z drugiej strony, 11 Ultra może również wskazywać na utratę DNA odziedziczonego po przodkach: a mianowicie jego coraz rzadsze kompaktowy kompaktowy kształt.

Z drugiej strony, nowa nazwa może sugerować zakres możliwości, od prostej specyfikacji aktualizacji po powrót innych, jeszcze bardziej niejasnych modeli, ZenFone zenFone, czyli zmotoryzowane tylne kamery z z przeszłości być może.

Proszę chwycić Zenfone 10 na Amazon

Asus rejestruje serię ROG Phone 8 - i nowy rodzaj Zenfone. (Źródło: Bluetooth SIG za pośrednictwem MySmartPrice)
Asus rejestruje serię ROG Phone 8 - i nowy rodzaj Zenfone. (Źródło: Bluetooth SIG za pośrednictwem MySmartPrice)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Asus Zenfone 11 Ultra dołączy do serii ROG Phone 8 w 2024 roku
Deirdre O'Donnell, 2023-12-11 (Update: 2023-12-11)