Notebookcheck Logo

Nothing publikuje dokumentację CMF Phone 1, aby pomóc fanom tworzyć obudowy i akcesoria

CMF Phone 1 ma zdejmowany panel tylny, który jest mocowany za pomocą śrub. (Źródło zdjęcia: CMF by Nothing)
CMF Phone 1 ma zdejmowany panel tylny, który jest mocowany za pomocą śrub. (Źródło zdjęcia: CMF by Nothing)
Decyzja Nothing o wydaniu dokumentacji CMF Phone 1 jest rozsądna. Nie tylko telefon otrzyma wiele nowych etui i akcesoriów, ale także pomoże Nothing wzmocnić relacje z fanami.
Accessory Android Smartphone

Telefon CMF Phone 1(dostępny na Amazon.de za 202 euro) z wymienną tylną obudową i akcesoriami wygenerował wiele szumu i nic dziwnego, że w ciągu zaledwie jednego dnia od jego ogłoszenia, kilku fanów wpadło na pomysły i projekty nowych etui i akcesoriów. Aby wesprzeć ten twórczy zapał, firma Nothing opublikowała dokumentację, która ma pomóc fanom w tworzeniu akcesoriów i etui dla CMF Phone 1.

Wcześniej dzisiaj Carl Pei, CEO i założyciel Nothing, opublikował na X pytanie, czy Nothing powinno publicznie udostępnić plik CAD dla CMF Phone 1 dla tych, którzy chcą tworzyć etui i akcesoria dla tego urządzenia. Była to odpowiedź na tweet przedstawiający render etui CMF Phone 1, które może pomieścić karty kolekcjonerskie.

Kilka godzin później po tym tweecie, Nothing opublikowało post na swojej stronie społecznościowej wraz z dokumentacją, która przedstawia fizyczne wymiary CMF Phone 1. Dokumentacja zawiera wymiary tylnej obudowy, śruby i pokrywy punktu akcesoriów, a także plik .stl tylnej pokrywy dla tych, którzy chcą wydrukować własne etui w 3D.

Dzięki tym dokumentom możemy spodziewać się mnóstwa etui i akcesoriów dla CMF Phone 1. Nic nie ujawniło nawet, że może nawet zbadać możliwość wyprodukowania niektórych pomysłów członków społeczności.

Z drugiej strony, dodano zastrzeżenie, że nie będzie ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy z kompatybilnością lub uszkodzenia CMF Phone 1, które mogą wyniknąć z korzystania z nieoficjalnych dzieł społeczności. Nic nie mówi również o tym, że tworzenie, rozwijanie lub korzystanie z nieoficjalnych akcesoriów odbywa się na własne ryzyko.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Nothing publikuje dokumentację CMF Phone 1, aby pomóc fanom tworzyć obudowy i akcesoria
Habeeb Onawole, 2024-07-10 (Update: 2024-07-10)