Notebookcheck Logo

Motorola Edge 50 Ultra pojawia się w wyciekających filmach z wodoodporną obudową w kolorze Pantone Peach Fuzz

Motorola Edge 50 Ultra będzie oferowana w kolorze Pantone roku 2024. (Zdjęcie: Motorola, za pośrednictwem Evan Blass)
Motorola Edge 50 Ultra będzie oferowana w kolorze Pantone roku 2024. (Zdjęcie: Motorola, za pośrednictwem Evan Blass)
Wraz z Edge 50 Ultra, Motorola wkrótce wprowadzi na rynek flagowy model oparty na Snapdragonie 8s Gen 3, który można teraz zobaczyć na kilku wyciekłych zwiastunach wideo pokazujących między innymi tył w kolorze Pantone roku 2024 "Peach Fuzz".
Smartphone Leaks / Rumors

Po tym, jak pierwsze szczegóły i zdjęcia Motorola Edge 50 Ultra zostały wyciekły kilka dni temuzwykle niezwykle wiarygodny leakster Evan Blass opublikował osadzone poniżej zwiastuny wideo, które szczegółowo pokazują konstrukcję smartfona. W porównaniu do Edge 40 Pro(ok. 805 euro na Amazon), Motorola przede wszystkim przeprojektowała moduł aparatu, który jest znacznie większy i ma pochyłą krawędź.

Tył jest najwyraźniej dostępny w wyglądzie szczotkowanego metalu lub w Kolor Pantone roku 2024 "Peach Fuzz" oferowane. Sądząc po zwiastunach wideo, Motorola Edge 50 Ultra posiada certyfikat IP68, a zatem jest wodoodporna. Mówi się, że szklana osłona wyświetlacza jest szczególnie wytrzymała, więc Motorola prawdopodobnie używa Gorilla Glass Victus. Czy Edge 50 Ultra zostanie wydany w tym samym czasie co Edge 50 Pro w środę, 3 kwietnia, nie jest jeszcze znana.

Według wcześniejszych plotek, Motorola Edge 50 Ultra bazuje na procesorze Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 i otrzyma 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1080p+ i częstotliwości odświeżania 165 Hz. Motorola ma zainstalować trzy 50-megapikselowe aparaty, w tym aparat ultraszerokokątny, aparat szerokokątny i teleobiektyw peryskopowy, przy czym ten ostatni oferuje ekwiwalent ogniskowej 35 mm wynoszący 75 mm, czyli około trzykrotny zoom. Motorola Edge 50 Ultra zostanie wprowadzona na rynek z maksymalnie 12 GB pamięci RAM, 512 GB pamięci flash i Android 14. Żadne szczegóły dotyczące ceny nie są jeszcze znane, ale oczekuje się, że bardziej przystępny cenowo Edge 50 Pro będzie oferowany za około 865 euro.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Motorola Edge 50 Ultra pojawia się w wyciekających filmach z wodoodporną obudową w kolorze Pantone Peach Fuzz
Hannes Brecher, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)