Notebookcheck Logo

Magcubic HY320: Tani i kompaktowy projektor z WiFi i Full HD

Projektor można dość łatwo ustawić dzięki podstawce.
Projektor można dość łatwo ustawić dzięki podstawce.
HY320 to nowy i wyjątkowo przystępny cenowo projektor Full HD. Reklamowana jest stosunkowo wysoka jasność, a model może wyświetlać obrazy o rozmiarze do 4 m. Obsługiwane jest WiFi 6.
Home Theater Monitor

Magcubic oferuje ulepszoną wersję urządzenia HY300a mianowicie HY320, który jest stosunkowo kompaktowym projektorem niewymagającym zewnętrznego odtwarzacza. SoC Allwinner jest zainstalowany wraz z najwyraźniej dostosowaną wersją Android 11 jako systemem operacyjnym. Projektor jest wyposażony w WiFi 6 i Bluetooth 5.0, umożliwiając dostęp do Internetu z większą stabilnością i szybkością przesyłania danych. Słuchawki i głośniki można podłączyć przez Bluetooth, jeśli wydajność zintegrowanego systemu dźwiękowego okaże się niewystarczająca. Zainstalowane są dwa głośniki. Obsługiwane są technologie Miracast i AirPlay.

Projektor jest reklamowany z jasnością 10 000 lumenów, co zdecydowanie nie jest wskaźnikiem ANSI lumenów, więc rzeczywista osiągalna jasność Magcubic HY320 nie może być porównywana z innymi urządzeniami. Obrazy przesłane przez użytkowników w ramach odpowiednich recenzji pokazują, że projekcja jest dość widoczna w pomieszczeniach, które nie są wystarczająco ciemne, ale projektor nadal nie jest szczególnie jasny, zwłaszcza w porównaniu do droższych modeli z konwencjonalnym źródłem światła. HY320 nie jest projektorem z optyką krótkiego rzutu, więc wymagana jest większa odległość między projektorem a powierzchnią projekcyjną. Według producenta, odległość od 1 do 4 metrów zapewnia projekcję o przekątnej od 50 do 200 cali. Korekcja zniekształceń trapezowych odbywa się automatycznie

Model jest obecnie dostępny na AliExpress w cenie około 64 USD. Amazon sprzedaje ten sam model za wyższą cenę, ale wysyłka jest oczywiście szybsza, a egzekwowanie praw gwarancyjnych jest praktycznie gwarantowane.

Możliwe jest tworzenie ekranów o rozmiarach do 4 m.
Możliwe jest tworzenie ekranów o rozmiarach do 4 m.
Na pokładzie jest WiFi.
Na pokładzie jest WiFi.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Magcubic HY320: Tani i kompaktowy projektor z WiFi i Full HD
Silvio Werner, 2024-06-11 (Update: 2024-06-11)