Notebookcheck Logo

Lenovo Yoga Book

Lenovo Yoga Book
Lenovo Yoga Book
Lenovo może niebawem zaprezentować laptop typu 2 w 1 o nazwie Yoga Book.

Jedynym dowodem na istnienie tego urządzenie była chwilowa obecność na stronie internetowej Red Dot Design Award. Jest to źródło wystarczająco wiarygodne, aby uznać, że zbliża się jego światowa premiera.

Lenovo Yoga Book (wyświetlacz 10", rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli), podobnie do wielu przedstawicieli serii Yoga, posiada ekran z możliwością obrotu o 360 stopni, aż do złożenia do pracy w trybie tabletu. Kolejną bardzo istotną informacją na jego temat jest to, że preinstalowany system operacyjny to nie Microsoft Windows a Google Android.

Zastosowany procesor to Intel Atom x5-Z8500 (Cherry Trail), który może się posiłkować 4 GB pamięci RAM i nośnikiem pamięci masowej typu eMMC o pojemności 32 GB.

Łączność bezprzewodowa możliwa jest przy użyciu modułów WiFi, Bluetooth i opcjonalnie WWAN (3G/LTE). Nie zabrakło też przydatnego w takiej "zabawce" odbiornika sygnału GPS.

Czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora ma sięgać 15 godzin. Oczywiście z racji przeznaczenia Yoga Booka (komputer do rozrywki) czas ten może być drastycznie krótszy (np. przy intensywnym korzystaniu z serwisu YouTube).

Źródło: Liliputing

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
.170
Sylwester Cyba, 2016-04- 5 (Update: 2016-04- 5)