Notebookcheck Logo

Ultrabook Lenovo Xiaoxin Pro AI 2024 z procesorami Intel Meteor Lake staje się oficjalny

Lenovo ogłasza Ultrabook Xiaoxin Pro AI 2024 w Chinach (źródło obrazu: konto Lenovo Weibo)
Lenovo ogłasza Ultrabook Xiaoxin Pro AI 2024 w Chinach (źródło obrazu: konto Lenovo Weibo)
Lenovo oficjalnie zapowiedziało Ultrabook Xiaoxin Pro AI 2024 w Chinach. Będzie to jedna z pierwszych partii laptopów wyposażonych w nowe procesory Intel Meteor Lake. Data premiery nie jest znana, ale Intel powiedział, że nowe procesory Core Ultra zostaną wydane w Chinach 15 grudnia.
Intel Meteor Lake Laptop / Notebook

Ultrabook Lenovo Xiaoxin Pro AI 2024 został oficjalnie ogłoszony w Chinach. Będzie to jeden z pierwszych laptopów z nowymi procesorami Intel Core Ultra. A dzięki nowym procesorom Procesory Intel Meteor Lakelenovo zamierza zapewnić "najwyższą wydajność, skalowalność i żywotność baterii".

Jak pokazuje oficjalny plakat, Xiaoxin Pro AI Ultrabook 2024 jest wyposażony w 16-calowy ekran, dzięki czemu laptop ten może pomieścić pełnowymiarową klawiaturę i duży touchpad. Plakat potwierdza również, że laptop będzie dostępny w trzech poziomach, z procesorami Intel Core Ultra 5, Ultra 7 i Ultra 9.

Nadal jednak nie wiadomo, z jakimi konkretnie procesorami Intel Core Ultra będzie wyposażony Lenovo Xiaoxin Pro AI Ultrabook 2024. Nieznane są również informacje o cenie laptopa. Jednak poprzedni laptop z procesorem Intel Przecieki dotyczące laptopów z procesorami Meteor Lake sugerowały, że modele Intel Core Ultra 5 będą miały cenę początkową około 1100 USD, podczas gdy warianty Ultra 7 będą zaczynać się od około 1400 USD.

Poza tym, plakat prezentuje cienką konstrukcję, dzięki czemu laptop pozycjonuje się jako potężna, ale przenośna maszyna. A biorąc pod uwagę moniker "AI", nie trzeba dodawać, że nowy ultrabook Xiaoxin Pro AI 2024 będzie wyposażony w wiele funkcji opartych na sztucznej inteligencji.

Zakup Lenovo Legion Pro 5i 2023 z RTX 4060 i i7-13700HX od Amazon

(Źródło obrazu: IT Home)
(Źródło obrazu: IT Home)
(Źródło obrazu: konto Lenovo Weibo)
(Źródło obrazu: konto Lenovo Weibo)

Źródło(a)

Lenovo Xiaoxin (Weibo) via: IT Home (Oba w języku chińskim)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Ultrabook Lenovo Xiaoxin Pro AI 2024 z procesorami Intel Meteor Lake staje się oficjalny
Abid Ahsan Shanto, 2023-12- 4 (Update: 2023-12- 4)