Notebookcheck Logo

Kosztowne rozwiązanie Nintendo Switch 2 dev kit oferowane przez YouTubera jako Nintendo executive ma obserwatorów skaczących przez obręcze ekstrapolacji dla wskazówek next-gen Switch

Alternatywny "Nintendo Switch 2 dev kit" z 32 GB 256-bitowej pamięci RAM LPDDR5 i 2048 rdzeniami Nvidia CUDA. (Źródło obrazu: Nvidia/Nintendo - edytowane)
Alternatywny "Nintendo Switch 2 dev kit" z 32 GB 256-bitowej pamięci RAM LPDDR5 i 2048 rdzeniami Nvidia CUDA. (Źródło obrazu: Nvidia/Nintendo - edytowane)
YouTuber wymyślił ciekawe rozwiązanie dla potencjalnego dev kitu Nintendo Switch 2, ale prawdopodobnie będzie ono zbyt kosztowne dla każdego, kto ma ochotę na pykanie w next-genowe Mario Kart. Ponadto, jeden z dyrektorów Nintendo mówił o przyszłości firmy, a wiele stron wyciąga wskazówki dotyczące Switch 2 z kontekstu wywiadu.
Console Gaming Leaks / Rumors Business

Fani wciąż czekają z nadzieją na ujawnienie przez Nintendo wiadomości o next-genowej konsoli Switch, a przecieki i plotki dot Switch 2/Switch Pro /Super Nintendo Switch krążą już od lat. Z oczekiwaniami osiągającymi gorączkowe rozmiary, jeden YouTuber postanowił zaproponować swoje rozwiązanie dla dev kitu Nintendo Switch 2: Użyj zestawu deweloperskiego Nvidia Jetson AGX Orin. Niestety, te imponujące kawałki sprzętu kosztuje około 2.000 dolarów, w zależności od tego, gdzie sklep, a ich potencjalne wykorzystanie jako alternatywne Switch 2 dev kit opiera się na dość dużo domysłów i plotek.

Od dawna uważa się, że Nvidia Tegra SoC znajdzie drogę do next-gen Switch, z znanym leaker kopite7kimi stwierdzając z powrotem w 2021 że w następcy Switcha zostanie wykorzystany niestandardowy układ T239. Więcej informacji o 8-rdzeniowym T239 zostało zaserwowanych w 2022a wzmianka o nim znalazła się nawet w dokumentacji Nvidii na stronie https://docs.nvidia.com/jetson/archives/r34.1/DeveloperGuide/text/AR/BootArchitecture/PartitionConfiguration.html: "Nazwa każdego pliku zazwyczaj zawiera jego nazwę procesora (t194, t234 lub t239)". Te części są powiązane z architekturą Nvidii Orin architekturą, dlatego też zestaw deweloperski Jetson AGX Orin mógłby prawdopodobnie pełnić rolę dev kitu Switch 2. Ale ci, którzy widzą "Nintendo" w module https://www.nvidia.com/en-us/autonomous-machines/embedded-systems/jetson-orin/ nazwy jak "Jetson Orin NX 16 GB" powinny być świadome, że NX oznacza tutaj "Nano Xavier" i nie ma nic wspólnego z oryginalnym prototypem Switcha, Nintendo NX.

Podczas gdy ci z około US$ 2,000 mogą chcieć kupić alternatywny dev kit Switcha 2 i spróbować stworzyć na nim najnowszą przygodę Linka, większość fanów będzie musiała poczekać na ciekawostki ze źródeł medialnych, przecieków i samego kierownictwa firmy. W tym przypadku, cudownie nazwany prezes Nintendo America, Doug Bowser, udzielił obszernego wywiadu dla AP który pozostawił wiele stron https://mobile.twitter.com/GameSpot/status/1636004411418857472 zbierając pozorne wskazówki dotyczące next-gen Switch, które wydawały się jeszcze bardziej przekonujące, gdy wygodnie wyjęte z kontekstu. Pojawiły się okrzyki o potwierdzeniu platformy next-gen z Nintendo na "zaskoczyć i zachwycić" fanów z możliwości potencjalnego Switch 2 konsoli.

Jednak po ponownym umieszczeniu w kontekście, wyniki są znacznie bardziej prozaiczne i bez zaskoczenia biznesowego. Bowser powiedział, że "wchodzimy na niezbadane terytorium z platformą" zaraz po tym, jak mówił o sprzedaży Nintendo Switch i nadchodzącym "mocnym lineupie" gier. Kiedy powiedział "zaskoczyć i zachwycić", oferował marketingowe mówienie o celu firmy jako całości, "jedną z rzeczy, na które patrzymy zawsze jest to, jak możemy zaskoczyć i zachwycić". Jedyną rzeczą, jaką ma wspomnieć o nowym Switchu jest to, że nie ma, "nic do ogłoszenia na żadnej przyszłej konsoli lub urządzeniu". Fani będą musieli zadowolić się zbieraniem zwykłych Switch 2 okruchów od leakerów i tipsterów, podczas gdy urzędnicy Nintendo pozostają szczelnie zamknięci na temat tego, co nadchodzi.

Kup Nintendo Switch Mario bundle z Amazon

Źródło(-a)

Doctre81 & Nvidia (1/2/3) & @kopite7kimi & @GameSpot & AP

Obrazek teaserowy (edytowany): Mario Kart Tour & Nvidia

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Kosztowne rozwiązanie Nintendo Switch 2 dev kit oferowane przez YouTubera jako Nintendo executive ma obserwatorów skaczących przez obręcze ekstrapolacji dla wskazówek next-gen Switch
Daniel R Deakin, 2023-03-18 (Update: 2023-03-18)