Notebookcheck Logo

Szkicowy Sony Xperia 1 V plotka oferuje ulgę i obawy w odniesieniu do przyszłości dwóch z linii Xperia najbardziej cenionych funkcji

Sony Xperia 1 V według niektórych plotek może pojawić się w maju 2023 roku. (Źródło obrazu: @OnLeaks/Sony - edytowane)
Sony Xperia 1 V według niektórych plotek może pojawić się w maju 2023 roku. (Źródło obrazu: @OnLeaks/Sony - edytowane)
Nowy wyciek Sony Xperia 1 V zaoferował kilka szczegółów w odniesieniu do dwóch z najbardziej popularnych punktów sprzedaży linii Xperia: gniazdo słuchawkowe i slot kart microSD. Wraz z prawdopodobnym Xperia 1 V charakterystyczny design, bez wątpienia imponujące oprogramowanie aparatu, i prawdopodobnie cięcia-edge wyświetlacz, obecność gniazda słuchawkowego i gniazda kart microSD byłoby uznane za istotne dla fanów.
Smartphone Leaks / Rumors

Kolejna plotka na temat Sony Xperia 1 V została udostępniona przez SumahoDigestz oryginalnym źródłem, którym rzekomo jest komentator na Weibo. Nie jest jasne, czy jest to opinia lub wyciek, ale sformułowanie postu sugeruje, że pisarz ma jakąś autentyczną wiedzę na temat planów Sony z zakresu Xperia. Mimo to, jest to zdecydowanie niepewna plotka, więc Xperia więc fani Xperii nie powinni jeszcze zaczynać radować się ani płakać, gdyż informacja ta zawiera zarówno dobre, jak i złe wieści.

Przetłumaczony post zaczyna się od twierdzącego komentarza, że "gniazdo słuchawkowe we flagowej Xperii nigdy nie zniknie". Usunięcie ukochanego portu byłoby dla Sony ryzykownym posunięciem, ponieważ jest to jeden z powodów, dla których niektórzy pozostają wierni drogiej linii Xperia 1. Gniazdo słuchawkowe jest również widoczne w niedawno wyciekłych Sony Xperia 1 V rendery, więc przynajmniej ta bardzo pożądana funkcja jest ustawiona na pobyt. Wydaje się jednak, że to samo nie może być powiedziane dla gniazda kart microSD.

Według przecieku, "gniazdo kart microSD jest prawdopodobne, aby być wyłączone w przyszłości", choć nie jest jasne, czy będzie to prawdą dla nadchodzącego Xperia 1 V lub dla 2024/2025 Mark 1 telefon Xperia. Jak wskazuje źródło artykułu, na wyciekłych renderach widać slot na kartę SIM, ale nie potwierdza to obecności łączonej funkcji microSD. Mnóstwo smartfonów Android oferuje wsparcie dla rozszerzalnej pamięci masowej, ale jeśli Sony wytnie ją dla serii Xperia, będzie to postrzegane jako kolejny cios dla członków lojalnego fanbase.

Kup Sony Xperia 1 III na Amazon

Przypuszczalny przeciek dotyczący Xperii. (Źródło obrazu via SumahoDigest)
Przypuszczalny przeciek dotyczący Xperii
Tłumaczenie maszynowe. (Via Yandex)
Tłumaczenie maszynowe

Źródło(-a)

SumahoDigest (po japońsku)

Teaser image (edytowany): Sony & @OnLeaks

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Szkicowy Sony Xperia 1 V plotka oferuje ulgę i obawy w odniesieniu do przyszłości dwóch z linii Xperia najbardziej cenionych funkcji
Daniel R Deakin, 2023-03-18 (Update: 2023-03-18)