Notebookcheck Logo

Huawei Watch D otrzymuje nowe funkcje dzięki najnowszej aktualizacji HarmonyOS 2.1

Huawei Watch D trafił do sprzedaży w zeszłym miesiącu w Europie. (Źródło obrazu: Huawei)
Huawei Watch D trafił do sprzedaży w zeszłym miesiącu w Europie. (Źródło obrazu: Huawei)
Huawei wydał HarmonyOS 2.1.0.368 dla Watch D, swojego pierwszego smartwatcha, który może mierzyć poziom ciśnienia krwi. Nowa aktualizacja dodaje kilka ulepszeń jakości życia dla Huawei Watch D, w tym opcję odpowiadania na powiadomienia z aplikacji do przesyłania wiadomości innych firm.
Smartwatch Software

Huawei wprowadził nowe funkcje do Watch D, jednego z kilku high-endowych smartwatchów sprzedawanych przez firmę. Wydany globalnie w zeszłym miesiącu, Watch D posiada mankiet ciśnienia krwi na zegarku, funkcję EKG i pakiet oprogramowania do śledzenia zdrowia Huawei za 399 euro w strefie euro i 349,99 funtów w Wielkiej Brytanii.

Po premierze urządzenia, Huawei starał się poprawić doświadczenie oprogramowania Watch D z HarmonyOS 2.1.0.368, aktualizacji, która jest dostępna globalnie. Jak pokazuje poniższy changelog, Watch D może teraz wysyłać krótkie odpowiedzi na wiadomości WhatsApp bezpośrednio, zamiast uciekać się do podnoszenia sparowanego smartfona. Należy pamiętać, że funkcja ta jest dostępna tylko w przypadku sparowania Watcha D z urządzeniem zasilanym przez Android lub HarmonyOS, a nie iOS.

Dodatkowo, użytkownik może odpowiedzieć używając wcześniej ustalonego zestawu emojis. Jak zwykle HarmonyOS 2.1.0.368 zawiera nieujawnione optymalizacje stabilności systemu. Aktualizacja z tego miesiąca to tylko 46 MB do pobrania, choć może to jeszcze trochę potrwać za pośrednictwem aplikacji Huawei Health. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykuł o premierze aby uzyskać więcej szczegółów na temat Watch D i jego możliwości.

(Źródło obrazu: Huawei Ailesi)
(Źródło obrazu: Huawei Ailesi)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Huawei Watch D otrzymuje nowe funkcje dzięki najnowszej aktualizacji HarmonyOS 2.1
Alex Alderson, 2022-11-24 (Update: 2022-11-24)