Notebookcheck Logo

Huawei Mate X3 ma wkrótce zostać wprowadzony na rynek jako nowy flagowy składany smartfon

Następca Mate X2 może być w drodze. (Źródło: Huawei)
Następca Mate X2 może być w drodze. (Źródło: Huawei)
Huawei dokonał potencjalnie niezadowalającego wyboru, aby wprowadzić na rynek nowe składane urządzenie mobilne o przestarzałej formie w 2022 roku. Jednak teraz OEM ma powrócić do bardziej Samsung Galaxy Z Fold4-like design w swoim następcy. Mówi się, że "Mate X3" wyszedł poza etap prototypu i może być już blisko premiery.
Leaks / Rumors Smartphone Phablet Touchscreen Foldable

Huawei podjął nieco zastanawiającą decyzję, aby porzucić najnowocześniejszy design swojego Mate X2 flagowca, aby wskrzesić ten z jego bardzo pierwszy składany smartfon zamiast tego w 2022 roku. Na stronie Mate Xs 2 może mieć uruchomiony za mniej, ale pochodzi z potencjalną wadą o jego 7,8-calowy wyświetlacz stale narażone ze względu na jego projekt wrap-around.

Jednakże, rzeczy mogą się zmienić ponownie w następnej generacji Huawei składanych smartfonów. Według konta Weibo Wangzai Knows Everything, zostanie on wprowadzony na rynek jako "Mate X3" i, tym samym, powróci do swojego przodka - Samsunga Galaxy Z Fold4-jak sposoby, z wyświetlaczem okładki i tylny panel, aby chronić jego główny ~ 8-calowy wyświetlacz, gdy nie jest w użyciu.

Tipster teraz intimates, że to urządzenie ma masowej produkcji gotowy prototyp, który, co więcej, został przekazany do dalszych działów w Huawei do jego przyszłego rozwoju. W związku z tym, może być tutaj przed zbyt długo.

Założony phablet ma być bardziej przystępny w swojej 3 generacji, nie tylko dlatego, że może mieć iść z 4G/LTE-only wersja top-end Snapdragon 8 Gen 2 procesor

Niemniej jednak, pomimo tego potencjalnego wzrostu wydajności, może on nadal mieć do czynienia z nowymi rywalami, takimi jak Honor Magic Vs i OPPO Find N2: nowe mobilne okręty flagowe, które są lub mają być wprowadzone na rynek jako najlżejsze, najcieńsze i jeszcze najpotężniejsze foldables do tej pory.

Kup Samsung Galaxy Z Fold4 na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Huawei Mate X3 ma wkrótce zostać wprowadzony na rynek jako nowy flagowy składany smartfon
Deirdre O'Donnell, 2022-11-27 (Update: 2022-11-27)