Notebookcheck Logo

HMD debiutuje wytrzymałym smartfonem z aparatem 64 MP Android o podejrzanie znajomej specyfikacji (i nazwie)

Nowy" XR21. (Źródło: HMD)
Nowy" XR21. (Źródło: HMD)
Firma HMD - która obecnie wypuszcza smartfony niezależnie od swojej zwykłej marki Nokia - ogłosiła swój pierwszy w historii wytrzymały smartfon. Łączy on w sobie pokryty szkłem Corning Gorilla Glass Victus wyświetlacz 120 Hz z głównym aparatem "AI" i baterią szacowaną na 2 dni. Nowość jest jednak nieco zakłócona przez fakt, że jest to dość rażący rebranding istniejącego urządzenia.
Android Business Launch Rugged Smartphone

Ostatni smartfon smartfon marki własnej uruchomienie może nie poszło dokładnie zgodnie z planem; jednak może mieć nadzieję na lepsze dzięki nowemu urządzeniu, które ma przetrwać kurs bez względu na to, jak ekstremalne jest to urządzenie, ponieważ zostało ono "fachowo wykonane, aby poradzić sobie w prawie każdym środowisku".

Moglibyśmy to ocenić w trakcie recenzji - gdyby nie fakt, że skutecznie to zrobiliśmy już to zrobiliśmy już. HMD XR21 jest rzekomo smartfonem Nokia 2023 o tej samej nazwie o tej samej nazwietylko z innym brandingiem.

"Nowa" wersja tego samego Snapdragon 695-z 6,49-calowym wyświetlaczem jest nadal "Made in Europe", aczkolwiek bez wzmianki o 3-letniej gwarancji lub potrójnych głównych aktualizacjach Android (lub Edycji Limitowanejedycji limitowanej).

Jego cena wynosi €599.99 (~ 649 USD) z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, w przeciwieństwie do 499,99 USD za Nokię XR21 o tej samej specyfikacji i czarnym kolorze na Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > HMD debiutuje wytrzymałym smartfonem z aparatem 64 MP Android o podejrzanie znajomej specyfikacji (i nazwie)
Deirdre O'Donnell, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)