Notebookcheck Logo

Gatebox prezentuje system tabletów restauracyjnych AI Kanji wykorzystujący GPT-4o, aby pomóc gościom pić i jeść z przyjemnością w celu zwiększenia sprzedaży

Gatebox prezentuje system tabletów restauracyjnych AI Kanji, który pomaga klientom pić i jeść z przyjemnością, zapewniając lepszą sprzedaż. (Źródło obrazu: Gatebox)
Gatebox prezentuje system tabletów restauracyjnych AI Kanji, który pomaga klientom pić i jeść z przyjemnością, zapewniając lepszą sprzedaż. (Źródło obrazu: Gatebox)
Firma Gatebox zaprezentowała system tabletów restauracyjnych AI Kanji, który ma pomóc gościom pić i jeść z przyjemnością, aby zwiększyć sprzedaż. Sztuczna inteligencja celebruje toasty z gośćmi, monitoruje poziom napojów oraz rekomenduje dania i napoje w miarę upływu wieczoru. System pomaga restauracjom przeciwdziałać inflacji i trudnościom kadrowym.
AI Business

Firma Gatebox zaprezentowała system tabletów restauracyjnych AI Kanji wykorzystujący najnowszy model Model ChatGPT GPT-4o w celu zapewnienia obsługi klienta i promowania sprzedaży. Postać AI celebruje toasty z gośćmi, monitoruje poziom napojów oraz rekomenduje dania i napoje w miarę upływu wieczoru. System pomaga restauracjom zwiększyć sprzedaż, ponieważ inflacja powoduje wzrost kosztów, jednocześnie radząc sobie z trudnościami kadrowymi.

Restauracje borykają się z rosnącą inflacją, która powoduje wzrost kosztów żywności, czynszu, paliwa do gotowania i energii elektrycznej. Pracownicy często odchodzą od gorzej płatnych prac w gastronomii, ponieważ płaca minimalna nie wystarcza na opłacenie czynszu, jedzenia i transportu w dużych miastach, takich jak Los Angeles czy Nowy Jork. W niektórych krajach, takich jak Japonia, malejąca populacja oznacza, że pula pracowników również szybko się kurczy. Właściciele restauracji mogą dziś obniżyć koszty zatrudnienia dzięki robotowi kelnerowi(takiemu jak ten na Amazon), który dostarcza dania do każdego stolika, a w przyszłości dzięki robotowi humanoidalnemu, takiemu jak 1X Neo.

System tabletów AI Kanji można dostosować do preferencji właścicieli restauracji. Sztuczna inteligencja wykorzystuje kamerę tabletu do monitorowania gości i poziomu ich napojów. Podobnie jak kelnerka, zasilana przez GPT-4o sztuczna inteligencja może sugerować dodatkowe jedzenie i napoje, rozmawiając z gośćmi. Samotni goście są coraz bardziej powszechni, a towarzysz AI może wznosić toasty z kolacją, aby złagodzić poczucie samotności. Sugestie i wirtualne toasty pomagają gościom wydawać więcej bez potrzeby angażowania dodatkowego personelu.

Postać AI można dostosować, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia pasujące do atmosfery każdej restauracji. Firma wprowadzi również wszystkie dane dotyczące żywności i napojów dla każdej restauracji, oszczędzając czas i wysiłek właścicieli. Gatebox przyjmuje obecnie zapytania ofertowe na swój system tabletów restauracyjnych AI Kanji.

Tłumaczenie maszynowe przez przeglądarkę Edge:

Gatebox rozwija obsługę klienta AI "Sekretarka AI" dla restauracji, AI proponuje następny napój rozpoznając pozostałą ilość piwa z "GPT-4o"

2024.07.02

Firma Gatebox Co., Ltd. opracowała sztuczną inteligencję do obsługi klienta "AI Secretary" dla restauracji. Wykorzystując technologię rozpoznawania obrazu najnowszej generatywnej sztucznej inteligencji "GPT-4o", sztuczna inteligencja zasugeruje zalecane napoje i dania, patrząc na dostępność szklanek za pomocą kamery urządzenia zainstalowanego na stole, tym samym ubarwiając miejsce do picia w przyjemnym czasie i prowadząc do promocji sprzedaży sklepu.

Czym jest sekretarka AI?

"AI Secretary" to obsługa klienta AI specjalizująca się w restauracjach.

Wykorzystując technologię rozpoznawania obrazu najnowszej generatywnej sztucznej inteligencji "GPT-4o", sztuczna inteligencja zasugeruje zalecane napoje i dania, patrząc na dostępność szklanek za pomocą kamery urządzenia zainstalowanego na stole, tym samym ubarwiając miejsce do picia w przyjemnym czasie i prowadząc do promocji sprzedaży sklepu.

Został on opracowany w celu zapewnienia przyjaznego i przyjemnego doświadczenia dla klientów poprzez połączenie dumnej japońskiej kultury charakteru z najnowszą sztuczną inteligencją, aby stworzyć zabawne doświadczenie obsługi klienta AI unikalne dla Japonii.

Funkcja 1: Zaproponuj dolewkę, patrząc na dostępność szklanki

Dzięki wykorzystaniu najnowszej generatywnej sztucznej inteligencji (GPT-4o), dostępność szklanek i status zamówień można uchwycić w czasie rzeczywistym za pomocą kamery, a sztuczna inteligencja aktywnie proponuje dodatkowe zamówienia w oparciu o czas.

Funkcja 2: Toast

Gdy użytkownik ma zamiar wznieść toast z kieliszkiem w ręku, sekretarka AI przejmie inicjatywę wzniesienia toastu. Nieco formalne, ale bogate emocjonalnie wyrażenia AI sprawiają, że miejsce imprezy alkoholowej jest bardziej zrelaksowane.

Funkcja 3: Personalizacja postaci

Wygląd postaci jest automatycznie generowany przez AI zgodnie z Państwa życzeniem, dzięki czemu można go dowolnie dostosować, a my będziemy zabawiać klientów najbardziej odpowiednią postacią w zależności od atmosfery i sytuacji w sklepie.

specyfikacja

aI: GPT-4o

charakter: Możliwość dostosowania zgodnie z Państwa życzeniem

sprzęt: Tablet

Jak korzystać z usługi

Podczas składania wniosku wystarczy napisać opis produktu, który chcą Państwo wprowadzić, a my wprowadzimy go do AI i wyślemy do Państwa. Możesz łatwo wypróbować najnowszą obsługę klienta AI bez skomplikowanych ustawień.
Zapytania dotyczące korzystania z tej strony internetowejJeśli masz jakiekolwiek pytania lub zapytania dotyczące korzystania z usługi, skontaktuj się z nami pod następującym adresem e-mail.

AI Secretary Inquiry E-mail Address: [email protected]

Gatebox Inc. to producent, który opracowuje produkty mające na celu urzeczywistnienie świata, w którym ludzie mogą żyć z postaciami, z wizją "Życia z postaciami".

Opracowujemy produkty wykorzystujące technologie AI i 3DCG, takie jak Gatebox, urządzenie do przywoływania postaci, które może przywoływać postacie AI jak hologramy i komunikować się z nimi, oraz Digital Figure Box, zestaw do oglądania cyfrowych figurek. Ponadto dla korporacji zapewniamy różne rozwiązania w zakresie postaci AI, w tym "AI Byte", obsługę klienta AI, która jest odpowiedzialna za obsługę klienta korporacyjnego.

https://www.gatebox.ai/

Współpraca rozwojowa: Daruma Japan G.K.Daruma Japan G.K. to firma, która wykorzystuje najnowsze technologie do obsługi wszystkiego, od propozycji planowania po rozwój. Jesteśmy zaangażowani w rozwój produktów, takich jak AI, xR i roboty, i możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w różnych dziedzinach. W biurze Daruma Japan każdego dnia pojawiają się pomysły, które realizują "interesujące", od rzeczy, które wzbogacają życie ludzi, po unikalne pomysły. W pełni wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby nadać kształt najlepszej "zabawie".

URL : drmjpn.jp

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Gatebox prezentuje system tabletów restauracyjnych AI Kanji wykorzystujący GPT-4o, aby pomóc gościom pić i jeść z przyjemnością w celu zwiększenia sprzedaży
David Chien, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)