Firma Baseus wprowadza na rynek stację dokującą Spacemate RD1 Pro z 15 portami, mocą wyjściową 160 W oraz funkcją bezprzewodowego ładowania Qi 2.2

Firma Baseus wprowadziła na rynek stację dokującą RD1 Pro w ramach serii Spacemate. Jest to następca modelu Spacemate RD1 (naszej recenzji) sprzed dwóch lat i oferuje jeszcze więcej opcji łączności. Model RD1 Pro jest dostępny w jednej wersji, w przeciwieństwie do wersji RD1 przeznaczonych dla systemów Mac i Windows, ale zapewnia kompatybilność z obiema platformami.
Cechy Baseus Spacemate RD1 Pro
RD1 Pro oferuje 15 opcji podłączenia i zapewnia łączną moc wyjściową 160 W, a także wyświetlacz umożliwiający monitorowanie poboru mocy z poszczególnych wyjść. Opcje podłączenia obejmują:
- 2 porty USB typu C PD o mocy 100 W
- Podkładkę do ładowania bezprzewodowego Qi 2.2 o mocy 25 W
- 2 porty USB-A o prędkości 5 Gb/s
- Gniazdo czytnika kart SD/TF
- 2 porty USB-C o prędkości 10 Gb/s
- 2x USB-A 480 Mb/s
- 1x HDMI 4K przy 60 Hz
- 1x HDMI 4K przy 120 Hz
- Port Gigabit Ethernet
- Port USB-C hosta z PD 100 W
Wykorzystuje technologię GaN do wydajnego dostarczania zasilania do różnych wyjść z inteligentną alokacją. W zależności od tego, czy RD1 Pro jest używany z systemem Windows czy Mac, może zasilać wiele wyświetlaczy w różnych trybach. Rozszerzenie wyświetlacza jest nieco ograniczone w systemie macOS, bez obsługi podwójnego rozszerzenia wyświetlaczy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową recenzję , aby zapoznać się z danymi dotyczącymi wydajności i ograniczeniami.
Cena i dostępność Baseus Spacemate RD1 Pro
Cenaurządzenia Spacemate RD1 Pro wynosi 300 USD i jest ono dostępne w serwisie Amazon oraz na oficjalnej stronie internetowej https://www.baseus.com/products/spacemate-rd1-pro-15-in-1-win-docking-station. Co ciekawe, Amazon ma go w sprzedaży już od 11 czerwca. Niezależnie od tego, na obu platformach obowiązuje przez ograniczony czas zniżka w wysokości 60 USD.
Źródło(-a)
Baseus, Amazon (link partnerski powyżej)

















