Notebookcheck Logo

Decathlon wprowadza na rynek nowy e-rower BTWIN F900E cargo dla czterech pasażerów

Elektryczny rower rodzinny Decathlon BTWIN F900E. (Źródło zdjęcia: Decathlon)
Elektryczny rower rodzinny Decathlon BTWIN F900E. (Źródło zdjęcia: Decathlon)
Elektryczny rower rodzinny Decathlon BTWIN F900E jest już dostępny w różnych krajach UE na stronie internetowej marki. Model ten umożliwia przewożenie do czwórki dzieci jednocześnie przy wysokiej maksymalnej pojemności. Inne funkcje obejmują łączność 4G, kolorowy wyświetlacz i amortyzowany widelec.
E-Mobility

Decathlon umieścił elektryczny rower rodzinny BTWIN F900E na swoich europejskich stronach internetowych po jego ogłoszeniu w zeszłym roku. Model jest przeznaczony dla większych rodzin z bagażnikiem Long John z przodu, który obejmuje dwuosobową ławkę i jednoosobowe składane siedzenie. Posiada również drzwi, przednią szybę i chowaną osłonę przeciwdeszczową.

Czwarte dziecko może podróżować w foteliku dziecięcym zamontowanym na bagażniku F900E z tyłu. Maksymalna ładowność, z wyłączeniem masy roweru, wynosi 184 kg (~405 funtów), z maksymalnym obciążeniem 27 kg (~60 funtów) na bagażniku i 101,5 kg (~225 funtów) z przodu. Rower towarowy jest napędzany zamontowanym pośrodku silnikiem Brose S Mag o mocy 250 W, oferującym moment obrotowy do 90 Nm i maksymalną prędkość wspomagania 25 km/h (~16 mph). Akumulator litowo-jonowy o pojemności 630 Wh umożliwia jazdę ze wspomaganiem na dystansie od 40 do 80 km (25 do 50 mil), a jego pełne naładowanie zajmuje cztery godziny.

Ponadto kolorowy wyświetlacz pokazuje informacje, takie jak czas i pozostały poziom naładowania baterii, a także może łączyć się ze smartfonem za pośrednictwem 4G w celu śledzenia GPS. Warto zauważyć, że pierwszy rok tej usługi jest bezpłatny, a następnie opłata wynosi 2 € (~ 1,70 zł) miesięcznie. Aluminiowy widelec amortyzowany o skoku 50 mm poprawia komfort jazdy, a hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro MH535 zapewniają mocne hamowanie w różnych warunkach pogodowych. Inne funkcje obejmują blokadę ramy typu ringlock, schowki, reflektor, błotniki i podpórkę.

Rower elektryczny BTWIN ma niską ramę typu step-through w odcieniu taupe o nazwie Frozen Brown, odpowiednią dla osób o wzroście od 1,55 do 1,95 m. Decathlon BTWIN Electric Family Cargo Bike F900E będzie sprzedawany w Europie w cenie około €4,999.99/£4,999.99. Model jest jednak obecnie niedostępny; nie jest jasne, kiedy e-rower trafi do sprzedaży.

(Źródło zdjęcia: Decathlon)
(Źródło zdjęcia: Decathlon)
(Źródło zdjęcia: Decathlon)
(Źródło zdjęcia: Decathlon)
(Źródło zdjęcia: Decathlon)
(Źródło zdjęcia: Decathlon)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 06 > Decathlon wprowadza na rynek nowy e-rower BTWIN F900E cargo dla czterech pasażerów
Polly Allcock, 2024-06-10 (Update: 2024-06-10)